Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[markoff]
> [Maj]
> A zobčeva bo odločala o janševi pritožbi?
>
> Kot bi o moji pritožbi odločala nečakinja(pa še ta bi bila bolj neodvisna).

Aha, Masleša je sprejemljiv, Zobčeva pa ni. Hrastar Zobec (iz čisto drugih čeljusti) je bila tudi ok, Brezigarca spet ne.

Kdo si ti, da pametuješ, kdo je primeren, objektiven sodnik z integriteto in kdo ne?

Eh, saj res, forumski troll, ki migrira iz Siola na Flance in nazaj.
Kolikor vem, Masleša ne sodi v janševi zadevi, zobčeva pa.
Sodnica, ki pošlje svojega sina protestirat pred sodišče v korist kriminalca vsekakor ni verodostojna.
Moja mama ni sodnica pa vem, da bi mi prepovedala, da grem vsej družini uničevat ugled s protestiranjem pred sodišče v prid kriminalca.

Na flancah redko še komentiram, ker govoriti v mlinu res nima smisla.
Siol jim pa z janševim urbasom postaja vse bolj podoben in tudi tam vse manj pišem, ker je škoda mojega časa za nekaj kar se po parih dneh izbriše....

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2435068

Strani: 1

anon-11396 sporočil: 2.073
[Maj]
> Na flancah redko še komentiram, ker govoriti v mlinu res nima smisla.
Siol jim pa z janševim urbasom postaja vse bolj podoben in tudi tam vse manj pišem, ker je škoda mojega časa za nekaj kar se po parih dneh izbriše....
hvala Bogu upam, da boš popolnoma nehal...kako je že dejal Hitler..." nemški narod ni vreden veleuma mojega intelektuma..."
Slovenski pa tebe...
anon-304962 sporočil: 339
[Maj]
Na flancah redko še komentiram, ker govoriti v mlinu res nima smisla.
Siol jim pa z janševim urbasom postaja vse bolj podoben in tudi tam vse manj pišem, ker je škoda mojega časa za nekaj kar se po parih dneh izbriše....
Upam, da te tudi na flancah izbrišejo.
depersin sporočil: 10.224
[Maj]
Kolikor vem, Masleša ne sodi v janševi zadevi, zobčeva pa.
Sodnica, ki pošlje svojega sina protestirat pred sodišče v korist kriminalca vsekakor ni verodostojna.
S tem, ko si ga že v naprej obsodil za kriminalca, si diskreditiral sebe, ne pa sodnice.
Moja mama ni sodnica pa vem, da bi mi prepovedala, da grem vsej družini uničevat ugled s protestiranjem pred sodišče v prid kriminalca.
Kaže, da je pametna, kajti ti bi šel protestirati v prid Jankoviča.
Na flancah redko še komentiram, ker govoriti v mlinu res nima smisla.
Siol jim pa z janševim urbasom postaja vse bolj podoben in tudi tam vse manj pišem, ker je škoda mojega časa za nekaj kar se po parih dneh izbriše....
Vse je janševsko, kar ni komunajzersko.
anon-45881 sporočil: 7.327
[Maj]
> [markoff]
> > [Maj]
> > A zobčeva bo odločala o janševi pritožbi?
> >
> > Kot bi o moji pritožbi odločala nečakinja(pa še ta bi bila bolj neodvisna).
>
> Aha, Masleša je sprejemljiv, Zobčeva pa ni. Hrastar Zobec (iz čisto drugih čeljusti) je bila tudi ok, Brezigarca spet ne.
>
> Kdo si ti, da pametuješ, kdo je primeren, objektiven sodnik z integriteto in kdo ne?
>
> Eh, saj res, forumski troll, ki migrira iz Siola na Flance in nazaj.

Kolikor vem, Masleša ne sodi v janševi zadevi, zobčeva pa.
Sodnica, ki pošlje svojega sina protestirat pred sodišče v korist kriminalca vsekakor ni verodostojna.
Moja mama ni sodnica pa vem, da bi mi prepovedala, da grem vsej družini uničevat ugled s protestiranjem pred sodišče v prid kriminalca.
Kolikor vem, je Masleša predsednik sodišča, ki je naslednje v vrsti za odločanje. In glede na to, da je javno dajal izjave o tem, kaj si misli o primeru in osebi, je seveda še vedno popolnoma objektiven, nepristranski, ne more vplivati na proces...ti bi kričal, če bi kaj takega počel Janšev človek na sodišču. Ampak seveda, pomembna je tarča, ne koncept oz. vrednota.

Maslešini otroci naj počnejo, kar hočejo, niso predsedniki sodišč. Enako otroci družine Zobec (z ali brez hrastov). Naj kar maha s transparenti, njegove odločitve ne vplivajo na usodo procesiranega.

S tem, ko popolnoma ignoriraš problematiko človeka, ki LAHKO vpliva na sodni proces in problatiziraš človeka, ki NE MORE vplivati na proces, si izgubil še nekaj od tiste neobstoječe kredibilnosti, ki si jo premorel. Si že globoko v kredibilnem minusu. Matematično-fizikalni fenomen.

Strani: 1