Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 21.07.2014 13:04
[0513ANITO]
> [bigl]
> > [wizardofoz]
> > > [bigl]
> > > Kakor vozijo me čudi, da jih ni še več. Odkar vozim, vozim z 0/00, vedno. Ne vem kaj so kazenske točke, niti si jih ne smem privoščit, saj vozim nadpovprečno veliko. Peš vsega ne bi mogel opraviti. Lep dan.
> >
> > Me skrbi, da jih potem jaz nekaj dobivam tudi zaradi voznikov kot si ti:)...malo se hecam (malo pa tut ne:)
>
> Če bi vsi tako vozili, bi tudi ti ne dobil kazenskih pik, kot praviš, da jih na račun takšnih kot sem jaz. Zakaj pa so pravila in ziljon prometnih znakov. Al pa takšnim, ki še jim ni odvzeto dovoljenje za sem in tja, da gredo na kakšne osvežitve ure o varnosti in pravilih v CP. Bodo videli kako grdo malomarno so se navadili vozit. Lep dan.

In verjetno potem tudi nebi bilo več prometnih nesreč?????

Ti prišepnem.
Ko začnejo vsi vozit po predpisih in ni inkasa, banda instalira še veš prometnih znakov in še strožje omejitve.
Nesreče vedno bodo, a takšne zaradi alkota bi odpadle. Veliko pa je in še bo nesreč zaradi utrujenosti. Te pa lahko doletijo vsakogar, če je kot konjska figa na cesti. Lep dan.

P.S: Prometne znake se splača delat (verjetno so v plusu) glede na količino - število ob cestah. Mimogrede lahko kakšnega pomembnega spregledaš.