Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar v ofsajdu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: (komentar tedna) Cerar v ofsajdu
[#2418591] 29.06.14 17:43 · odgovor na: crt (#2418587)
Odgovori   +    7
[crt]
> [bc123a]
> > v kontekstu zgornjega ni target to, da se bo folk spremenil (ne bo se), temvec da se ti (z menjavo targeta).
>
> Saj sem se. Moj zakljucek je, da je ocitno treba narod tepst (figurativno). Pa to nekaterim ni vsec :)

nemirni ti predlaga (po moje & z nekoliko inside info), da se da v zivljenju boljse stvari pocet kot ubadat se s tem, kaj je treba naredit z drugimi (pa naj bo to razsvetljevanje ali mlatenje). bolj kot cas tece, bolj je to res.
Vprasanje je, ali si lahko do tega brezbrizen. Ali pa ti nekega dne pridejo revolucionarji na vrata vprasat ali si z njimi ali proti njim.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2418591

Strani: 1

crt sporočil: 27.214
[Glavni forum] Tema: (komentar tedna) Cerar v ofsajdu
[#2418597] 29.06.14 17:50 · odgovor na: bc123a (#2418591)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: crt 29.06.2014 18:02
[bc123a]
> [crt]
> > [bc123a]
> > > v kontekstu zgornjega ni target to, da se bo folk spremenil (ne bo se), temvec da se ti (z menjavo targeta).
> >
> > Saj sem se. Moj zakljucek je, da je ocitno treba narod tepst (figurativno). Pa to nekaterim ni vsec :)
>
> nemirni ti predlaga (po moje & z nekoliko inside info), da se da v zivljenju boljse stvari pocet kot ubadat se s tem, kaj je treba naredit z drugimi (pa naj bo to razsvetljevanje ali mlatenje). bolj kot cas tece, bolj je to res.

Vprasanje je, ali si lahko do tega brezbrizen. Ali pa ti nekega dne pridejo revolucionarji na vrata vprasat ali si z njimi ali proti njim.
to, da lahko en dan pridejo frajerji poljubne barve to vprasat, je absolutno umestna pripomba.

vprasanje pa je, a bodo od tega, da imas ti do tega, kaj pocet z drugimi, taksno ali drugacno stalisce, kaj manj prisli.

v kolikor to vidis kot neposredno groznjo, je po moje boljsa taktika, da izgines z radarja, kot da razlagas, da je itak treba vse premlatit / prevzgojit. ker na prvo zogo se bosta obe plemeni, ki sta kandidata za horuk ciscenje, strinjali s tabo (da je to treba narediti s tistimi tadrugimi), nakar bosta pogruntali, da si mislil tudi nanje, in evo ti pizdarije.

imam zivot miran, tih
nekad bacim kartu il' napisem stih
stvar teku
ja se drzim iza njih
www.youtube.com/watc...M59xyg0alY

(aha!!! *iza* njih!! stric iz ozadja!! opus dei!!)

(v resnici je izvan njih but you get the general idea :))

Strani: 1