Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cerar v ofsajdu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[Glavni forum] Tema: (komentar tedna) Cerar v ofsajdu
[#2418560] 29.06.14 17:02 · odgovor na: bc123a (#2418557)
Odgovori   +    8
Italijani in Francozi niso nič boljši volivci. V resnici niti Nemci ne kaj dosti.

Pa zato (vsaj hvalevredni pripadniki teh narodov) ne častijo svojih Mussolinijev, Dolfetov in Roberspierrov - ampak tiste voditelje, ki so glupo maso znali krmariti brez mitraljezov in taborišč smrti.

Tudi Slovenci in drugi Slovani do Rusije smo imeli dobre voditelje. Spodobilo bi se, da bi občudoval njih.

Če je zate odnos "ljudje so budale, dajmo jim pomagat" pretežek - ker te ljudje pač razpizdijo, lahko imaš vsaj odnos "ljudje so budale, pustmo jih na miru"...

Nobene potrebe ni po "ljudje so budale, zato jih 10% pokoljimo, ostalim dajmo pa možnost čaščenja kulta ali pot v klavnico. Pol bo pa mir." Tale zadnja opcija ni potrebna - posebej ne kot osebni nazor. Je pa jasno, da se občasno "ozvaniči".

www.youtube.com/watc...23wG0RKPSE

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2418560

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: (komentar tedna) Cerar v ofsajdu
[#2418563] 29.06.14 17:05 · odgovor na: anon-207617 (#2418560)
Odgovori   +    9
[NemirniTujec]
Če je zate odnos "ljudje so budale, dajmo jim pomagat" pretežek - ker te ljudje pač razpizdijo, lahko imaš vsaj odnos "ljudje so budale, pustmo jih na miru"...
Ne vem koliko si star, jaz sem to poskusal zadnjih 20 let, pa postjam ze prekleto utrujen od tega, spremenilo pa se ni nic.

Ravno poglej spet debato o nepremicninah, vse isto kot 2007, samo da banke dajo denar, folk leti v klavnico.

Dejansko ti mislis, da ta blesav folk ne skodi tebi. Skodi ti, na razlicne nacine, s tem, da politiko prisili da sprejema neumne in zate skodljive odlocitve, do tega da te s financnim samomorilstvom izrinejo iz trga, kot se je zgodilo vsem normalnim kupcem nepremicnim v prvi slovenski nepremicninski noriji.

Sem imel nekdaj utvare, da se da folku kaj razloziti. Sem misli, da so bebavi zato, ker so hodili v sole v socializmu. 25 let je od tega, prekleto, pa ni nic bolje.
bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: (komentar tedna) Cerar v ofsajdu
[#2418568] 29.06.14 17:08 · odgovor na: anon-207617 (#2418560)
Odgovori   +    4
[NemirniTujec]
Italijani in Francozi niso nič boljši volivci. V resnici niti Nemci ne kaj dosti.

Pa zato (vsaj hvalevredni pripadniki teh narodov) ne častijo svojih Mussolinijev, Dolfetov in Roberspierrov - ampak tiste voditelje, ki so glupo maso znali krmariti brez mitraljezov in taborišč smrti.
To naredis pac z laganjem. Ampak problem je, ko so volilci tako neumni, da enostavno laganje ne potegne vec.

Nemci imajo za sabo izkusnjo nacizma. Za italijane se strinjam, ampak oni lepo drsijo proti balkanu, oziroma mi drsimo proti njim (vlada vsako leto nova)

Strani: 1