Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kupujte v Mercatorju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-154083 sporočil: 6.570
[Glavni forum] Tema: Kupujte v Mercatorju
[#2417946] 27.06.14 18:35 · odgovor na: (#2417478)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-154083 27.06.2014 18:36
[janezpizdek]
Jaz že dolgo nisem Mercatorjev kupec, ker sta me v nekem trenutku ujeli dve spoznanji: da je Jankovic lopov in da so cene v Mercatorju najvišje. Tuš mi je bil ves čas čuden, kot je že nekdo tu napisal, čeprav sem parkrat poskusil - potem pa se je tudi Mirko Tuš pokazal na televiziji in sem zaključil s poskusi. Tako da je zadeva zame zelo osebna ;-)
Toliko za uvod.

Alenčica se sicer okoli Mercatorja trudi samo zato, ker se bi zdaj trudila okoli česarkoli, kar bi ji morda lahko pomagalo iz izbrisa iz zgodovine. Oziroma ne iz zgodovine, iz prihodnosti. V bistvu pa je za šiviljo tako daleč prišla, prva premierka Slovenije pa to.

Glede kartic, dragi šamancelj, je seveda ves vložen trud namenjen prepoznavanju navad potrošnikov. Tiste pike ki jih kao dobiš so samo mamac. Nagradno vprašanje je torej bolj, ali je analitični oddelek v enem Mercatorju sposoben iz te gore podatkov kaj izluščiti. Ker če ne, potem so dejansko potrošniki na boljšem :-)

In smo pri analizah, ki jih ti zahtevaš celo od novinarjev? In zdajle, ko so že vsi z možgani na off in čivavo na straži, čeprav jim do plaže zaradi volitev še ni uspelo priti?

Mercator bo lepo propadel, Konzum pa tudi, tako da bo Todoricevo slavje, da ima večjega kot Jankovic (za kar pri vsem skupaj gre), trajalo kratko. Bosta pa potem že vsak od svojih ciprskih milijonov uživala nezaslužene penzije. Mi pa bomo v Hoferju kupovali avstrijski jogurt, narejen v Sloveniji. In bomo veseli, da se nam do Hoferja ni treba več v Avstrijo vozit. Kot je nekdo tu že povedal, da mu je pomemben logistični vidik.

In ja, tudi s tem se strinjam, da je Mercator najprej požrl vse majhne okoli sebe in povzročil mnogo gorja (eni so res jokali zaradi Jankovica), tako da ni ravno tako mila žival'ca, da bi jo bilo treba v azil hodit sprehajat...