Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kupujte v Mercatorju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

philips sporočil: 6.715
[Glavni forum] Tema: Kupujte v Mercatorju
[#2417765] 27.06.14 14:18 · odgovor na: Endimion (#2417762)
Odgovori   +    0
[Endimion]
Pa nič drugače ne bo. Trgovine bomo še vedno imeli. Kupovali bomo v njih.. tudi v Mercatorju.. zakaj ne? Če se komu izplača, pa naj kupuje v njem.

Jaz denimo v Mercatorju kupujem. Iz naslova logistike. Prvi Hofer je dobrih 7 km stran, Lidl še malce dlje, Tuš je na drugem koncu becirka, pa mi je trgovina iz nekega razloga naravnost odvratna. Spar je še malce dlje... Mercatorjevo trgovinico pa imam takoj zraven bloka. dobri dve minuti imam do njega.

Bomo pa kmalu dobili Lidl za bežigradom, pa se bom morda večkrat ustavil na poti iz službe.

Upor ljudi pa razumem, čeprav se ta ne kaže že zdaj. Poglej kako je bilo z NLB. Jaz sem se skoraj poscal od smeha. V sklopu nižanja stroškov se je NLB odločila zapreti nedonosne poslovalnice in umaknit nedonosne bankomate. Župani desnosredinskih strank iz Vzhodne slovenije so pisarili pisma Vladi, pa v Parlament, pa Medji na NLB da ni fer, da oni ostanejo brez poslovalnice. Skratka.. Banka je za en kurc, prevelike stroške ima, naj jih že zniža, ampak bankomat v naši mali pripizdini naj pa le pusti.

Podobno se bo dogajalo z Mercatorjem. Ker bo najverjetneje trgovinica v kakem majhnem kraju tudi zaprta. Ljudje se bodo uprli takrat. Pa čeprav bi ne bilo dosti narobe, če bi že zdaj kaka ugasnila. Sploh one, ki so po površini velike kot malce večja enostanovanjska hiša. In teh malih štacunic sploh ni v sklopu MC tako malo.
Te tamale so verjetno franšizne. In franšizo se lahko zamenja, če se obisk zmanša