Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-106712 sporočil: 3.698
[Glavni forum] Tema: Ustavni sodniki danes spet o Janševi pritožbi
[#2410739] 17.06.14 15:59 · odgovor na: macon (#2410726)
Odgovori   +    2
[macon]

Jaz sem bil tudi v JLA, ki je bila navadno sranje za pranje mladih buč s titoistično ideologijo. Izvajali so ga moteni idioti z našitki na ramenih, ki so bili večinoma kot da so ušli iz filma Ko to tamo peva, kaka polovica pa jih je bila še alkoholikov v zadnjem stadiju alkoholizma. Ogromno je bilo maltretiranja predvsem s strani polpismenih pastirjev, ki so dobili desetarske našitke in s tem doživeli življenski višek ter zajebavali druge. Spoznal sem, da je jugoslovanska vojska navadna šala, našo artilerijsko kasarno s 400 ljudmi bi v pol ure zavzeli trije do pet ameriških vojakov. V enem letu debilizma, lakote, neprespanosti in utrujenosti zaradi "razturanja" so mi šli možgani skoraj na off, potem naj bi študiral vendar sem imel več let težave s koncentracijo za učenje. Dojel sem tudi, da je Jugoslavija sestavljena iz prozahodnih ljudi, kjer smo bili Slovenci, večina Hrvatov razen Slavoncev, Vojvodinci in Beograjčani ter ostalih, ki so bili mentalno nekje v planinah divjega Kurdistana.
Kaj naj rečem Macon, očitno si imel smolo, da si spoznal samo idiote. Jaz sem nasprotno, srečal cepce predvsem iz urbanih naselij, moram pa priznat, da sem na distanci imel samo Šiptarje. Ti so bili specialci v cinkarjenju in potuhnjeni. To, da te v vojski filajo z ideologijo bi pa moral vedet, to se dogaja v vsaki vojski. Upam, da si težke trenutke dal čez in si sedaj v redu.