Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-5355 sporočil: 3.129
Saj ti nisem mislil odgovarjati, pač po razumevanju "blagor ubogim na duhu".
In vem, da ti ne bo nič pomagalo, pa vendar:
1. ne zmerjaj,
2. ne klati neumnosti,
3. odgovarjaj na to, kar te vprašajo,
4. pametno in vljudno bi tudi bilo, da bi bil tiho, saj tako le razkazuješ svojo omejenost in pomanjkanje izobrazbe.

Za naprej še eno Čapkovo razmišljanje: "Dostojen človek* ne more držati z onim,ki ima polna usta groženj"

*za tebe: dostojen človek ni komunist

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2410090

Strani: 1

bozo666 sporočil: 3.026
Spoštovani gospod XRESP, mislim da nisem zmerjal nikogar......mislim celo, da nisem direktno nikogar žalil, čeprav sem mene žali nenehno .

Izobrazbe imam dovolj, da zadeve razumem.....ne mislm , da vse vem, nekaj pa le ostane od prava, če si človek pridobi akademski naslov iz njega.....in to kljub demenci, s kateereo se me nenehno skušati diskreditirati.

Povem samo dejstva......danes o tem kaj in kdo od duhovnikov je govoril o Rožmanu in domobranstvu.....o tem kdo ponareja arhivi in kdo snema propagandne filme.....o zadevi IZBRISANI.....SKRATKA, NAPIŠEM SAMO DEJSTVA

IN TA DEJSTVA ZA JANŠO IN NJEGOV SDS ŽAL NISO PRIJETNA.

Sicer pa si sami poglejte kdo je Bože Vukušič, ki ga je pripeljala Irglova Eva v parlament......sami si pooglejte tisti grozljivi film v katerem je fant Eve Irgl posodil glas......kjer se je skušalo kompromitifrati konkurenco na desnici oz. Bogoviča.

Skratka, bodite bolj skeptični do propagandnih prijemov stranke, ki uporablja trde komunistične metode nekdanje UDBE.....mislim na ponarejan je arhivskih fradiv.

Strani: 1