Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delavci Aha Mure dobili odpovedi pogodb

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293268 sporočil: 1.693
[ap72]
preveč se razburjaš. in nisi odgovoril, če delaš v javni upravi.
jaz spoštujem vse ki delajo, to velja tudi za javno upravo.
ne vem, v čem je bila žalitev? v katerem stavku na kak način, pa ti meni razloži. potem bom pa še jaz.
Ne vem zakaj bi jaz tebi moral to razkrivati, če delam ali ne v javni upravi.
Da je tvoje predvidevanje mimo ti zaupam, četudi ti meni o svojem delu nisi zaupal nič, ne delam v javni upravi in nikoli nisem.
Zelo pa te dragi kolega lahko potolažim, vse svoje življenje sva z ženo preživljala družino zgolj s svojim delom, nisem nikoli dobival nobenih socialnih pomoči, za dva otroka zgolj leto dni neko malenkost iz naslova otroškega dodatka za enega, plačal vrtec, nisem koristil štipendij in drugih prejemkov ali soc. transferov na v Jugi ne v Sloveniji. Tako, da te zadeve nikar naj ne skrbijo. Še več, ko so bile organizirane počitnice preko Zveze prijateljev mladine, mi je takrat 9 letna hčerka postavila vprašanje, kako to, da pa njena sošolka, otrok s.p., ki je v njenih očeh bila med bogatimi, plačala za letovanje polovično ceno kot njen očka, ki je naokoli hodil peš, gospod sp. pa z razkošnim mercedesom in seveda še kombijem za opravljanje gospodarske dejavnosti.

No, sedaj pa mi lahko zaupaš kaj si potem mislil z zapisom:
»Predvidevam, da delaš v javni upravi, recimo.« ob moji pripombi, da nisem povsem dojel, kaj si hotel povedati.
Razburjam se ne, čudim pa se, kako na čisto konkretno prošnjo dobivaš v dar odgovor:
»Predvidevam, da delaš v javni upravi, recimo«.
Kakšno pa je moje stališče glede konkretne vestičke o gospe Lukančič pa lahko verjetno razbereš iz mojega zapisa, je čisto na vrhu-tu forum.finance.si/?m=...267&single
Dokaj hitro ti je kolega priskočil na pomoč.
Počasi dojemam, da forum služi zgolj partijski propagandi ne pa strmenju za odpravo ene od v oči bijočih svinjarij, kar zgodba o AH Muri je.