Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-54454 sporočil: 4.098
indeed... nisi mogel bolje dokazati mojih tditev.

Se najbolj zgovorna je zame tvoja izjava "Država dobi vsako leto 26,7 mio. prispevkov in še dohodnino od delavcev okoli 15 mio. €, dobi tudi DDV.", katera nedvomno spada v kategorijo tistih, ki me v podobnih debatah vedno spomnejo na to, da imam opravka s slovenskimi sogovorniki.
No, verjetno te nima prevec smisla spomniti na to, da drzava od tega cisto nic "ne dobi", sprejme pa obveznost, da bo za ta denar vsako leto podelila za kar 60 mio v obliki pokojnin in zdravstvenih zavarovanj.

Tako, kar se mene tice lahko zdaj s Franklom naprej uzivata vajino lagodje, jaz bom pa pocakal na rezultat, da vidim, ce sem se tokrat mogoce pa res zmotil. Obljuibim, da se ti posujem s pepelom, pa cetudi cez 10 let.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2399484

Strani: 1

anon-177 sporočil: 2.077
[tmatej]
indeed... nisi mogel bolje dokazati mojih tditev.
No, verjetno te nima prevec smisla spomniti na to, da drzava od tega cisto nic "ne dobi", sprejme pa obveznost, da bo za ta denar vsako leto podelila za kar 60 mio v obliki pokojnin in zdravstvenih zavarovanj.
Sicer ne razumem poante, kaj si mi želel povedati.

Ljudje v naši državi so tudi bolani in stari.
Če je civilizacijska vrednota, da jih skušamo pozdraviti in stare ne prepustiti lakoti in bedi, je treba za te obveznosti zagotavljati prihodke.

In Cimos zagotavlja tovrstne prihodke, ker ustvarja EBITDA in dodano vrednost.

Strani: 1