Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-251880 sporočil: 6.972
Zadnja sprememba: anon-251880 19.05.2014 16:29
[denac]
> [m1j]
> > [denac]
> > Seveda pa mora Republika Slovenija po sukcesijskem sporazumu plačevati še kredite propadle Jugoslavije.
>
>
>
> Prijatelj Denac, samo tako za gušt. Ko hodim po Lj in raznih bifejih, tudi tam kjer se zbirajo jugotitoisti , oni trdijo, da Slovenija ne plačuje jugokreditov, da je Tito priskrbel tiste kredite zastojn, da crkneš od smeha, da je to laž janšistov, da je treba plačevati tiste kredite, ko pa povem, da plačujemo še kraljeve kredite ,potem sem pa totalni tepec, to je nivo kučanistov in zokiistov.

Najbrž se boš spomnil skorajda oboroženega spopada v vojašnici v Pekrah pri Mariboru, nekje 1989. Kmalu za tistim sem bil službeno v Mariboru in s kolegi smo šli na kavo v penzionistični klub na trgu, kjer je tudi glavna pošta. Nad šankom zagledam titovo sliko in menim, da je zdaj že čas, da bi jo odstranili. Tista kelnarca je nekaj ugovarjala, potem pa sem se spomnil in rekel, da je JNA njegova vojska in ta vojska bi kmalu napadla Mariborčane. Debelo me je pogledala, bila je tiho in videlo se je, da mi da prav.
A se je kdo na obveščevalnih službah kdo vprašal naredil analizo in komu predočil,saj jo nima komu saj so samo njihovi na oblasti.

Zunaj to dela kontrašpijonažna služba in to zelo intenzivno.
Slovenija bo še cmizdrila zares za suverenost.

Saj v Ljubljani še danes imaš te relikvije od zvezd, kladiv srpov in titoportrete, potem pogledaš zunaj tablico lastništva, jasno srbin vlastnik.In to mirno se gleda v Sloveniji, potem pa še zasedajo vedno več ključnih položajev.