Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-260322 sporočil: 202
Prosim samo nobene vlade več.Nobenih volitev in nobenih strank.Slovenski narod rabi samo mir pred to politično golaznijo!Garantiram ,da bo za eno leto 100% bolje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2378519

Strani: 1

anon-36971 sporočil: 8.543
[rakil1]
Prosim samo nobene vlade več.Nobenih volitev in nobenih strank.Slovenski narod rabi samo mir pred to politično golaznijo!Garantiram ,da bo za eno leto 100% bolje.
Prebivalstvo SLO jih vedno znova izvoli. Take voditelje, ki mu pihajo na dušo komunistične nebuloze.
Bi bilo meni moj kurac bolje, ko bi državo vodil narod!
anon-124722 sporočil: 1.067
[rakil1]
Prosim samo nobene vlade več.Nobenih volitev in nobenih strank.Slovenski narod rabi samo mir pred to politično golaznijo!Garantiram ,da bo za eno leto 100% bolje.
Rakile, verjetn si mislu po enem letu. Mogoče pa bi slovenskemu narodu že sedaj šlo bolje, če tvoji rođaki ne bi že sedaj zasedali ključnih položajev na "njihovi" zemlji (tisti zemlji, na kateri je Janković s spremembo prostorskih planov zase in svoje podrepnike čez noč ustvarjal milijonske profite).
anon-24983 sporočil: 7.885
[rakil1]
Prosim samo nobene vlade več.Nobenih volitev in nobenih strank.Slovenski narod rabi samo mir pred to politično golaznijo!Garantiram ,da bo za eno leto 100% bolje.
Saj po logiki je ne bi smeli imeti. Če nihče noče vladat skupaj z don Giovannijem ali Jankovićem, kako potem lahko dobimo vlado ? :)
macon sporočil: 12.861
[rakil1]
Prosim samo nobene vlade več.Nobenih volitev in nobenih strank.Slovenski narod rabi samo mir pred to politično golaznijo!Garantiram ,da bo za eno leto 100% bolje.
Prav imaš. Jaz se javim za poglavarja, ker en mora komandirat. Jebi ga, streljal bom in obešal, ker red je treba naredit. Če si za opravljanje tovrstnih nalog, se lahko javiš v mojo osebno gardo.

V enem letu bi postalo 100% bolje, ker mi je kristalno jasno, koga vse je treba postrelit in pobesit.

Strani: 1