Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-525536 sporočil: 271
Kaj vam je ljubše? Predčasne volitve ali nadaljevanje istega? Kaj je boljše za posel in kaj je boljše za prihodnji gospodarski razvoj? Kar se mene tiče, sem za politično alternativo. Za zdravo liberalno alternativo z ustreznimi socialnimi popravki. Na predčasnih volitvah ali pa pozneje na rednih volitvah.
"Zdrave liberalne alternative z ustreznimi socialnimi popravki" smo se že prenažrli, ne mi spet s tem... ZSMS, LDS, Zares, PS, DL, rezultat je vedno isti ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2377467

Strani: 1

anon-232314 sporočil: 1.069
[FIN-525536]
>Kaj vam je ljubše? Predčasne volitve ali nadaljevanje istega? Kaj je boljše za posel in kaj je boljše za prihodnji gospodarski razvoj? Kar se mene tiče, sem za politično alternativo. Za zdravo liberalno alternativo z ustreznimi socialnimi popravki. Na predčasnih volitvah ali pa pozneje na rednih volitvah.

"Zdrave liberalne alternative z ustreznimi socialnimi popravki" smo se že prenažrli, ne mi spet s tem... ZSMS, LDS, Zares, PS, DL, rezultat je vedno isti ...
Točno. Strank, ki se bodo borile za "socialne popravke" bo v Sloveniji vedno dovolj. Tudi se ni bati, da bi liberalna stranka dobila 46 sedežev.

Strani: 1