Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Predolge poti odvzamejo čar karavaninga

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
Point avtodomanja ni to, da prišparaš. Avtodom stane več - razen če se jih pet stlači vanj, ampak to ni dopust...

Point avtodoma je potovanje (v dvoje) za nedoločen čas. Ne v treh avgustovskih tednih, ko je na dopustu pol Italije.

Nobenega planiranja, bookiranja, nobenih kart. Če ti mikrolokacija ne paše, se zapelješ 10KM naprej. Boljše od tega je samo še jadranje.

Seveda pa moraš biti penzionist, ali pa brez odvisnih otrok in z veliko časa. Avtodomarstvo ni mišljeno kot konkurenca vikendu na hrvaškem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2376490

Strani: 1

anon-207862 sporočil: 1.476
[Avto] Tema: Predolge poti odvzamejo čar karavaninga
[#2377822] 25.04.14 13:29 · odgovor na: anon-207617 (#2376490)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-207862 25.04.2014 13:35
Si mi vzel iz ust: "Seveda pa moraš biti penzionist, ali pa brez odvisnih otrok in z veliko časa." Sem hotel že napisat še to kdo so glavni kupci dražjih avtodomov - pa rajši ne bom. Povsem odveč. Zadeva je zelo podobna kot v primeru kupcev dražjih motorjev (ateki v drugi puberteti med 50 in 60). Zadnjič sem spodaj v dolini videl enega takega prešvicanega močno poraščenaga mroža, ki je v popoldanskem soncu sopihal in si vgatah brisal smučarski švic prinešen z Vogla v avtodomu za 100000 evrov. On je zmagal, ne vem pa kje j ečez noč posušil ves tisti švic. V avtodomu ziher ne!

Strani: 1