Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Guverner in njegova stališča

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Guverner in njegova stališča
[#2375649] 22.04.14 15:26 · odgovor na: anon-293545 (#2375545)
Odgovori   +    9
Zadnja sprememba: 0329Softb 22.04.2014 15:38
[eliot-bw]
Na tem video posnetku Jazbec naklada, Arhar pa lepo pokaže s številkami, da so tuje banke pri nas bile bolj prijazne do gospodarstva, kot pa domače, pa še boljše so poslovale.
A sva gledala iste posnetke? Sam sem to že gledal in pravkar šel skozi še 1x.

Jazbec začne 10:36
Arhar začne 58:40 (tu nekje)!

Jazbec! Njegov govor je zelo oster in zelo hraber. Sam sem bil že pred tedni, ko sem ga gledal prvič, navdušen nad njim in se na tem forumu čudil, da je šel mimo tako neopažen.
Moč ga je zelo na grobo povzeti, čeprav bi si želel, da podlage za takšne govore ne bi bilo; "smo v totalni pizdi" a obenem ponuja celo rešitve (od 17:45 dalje).

Arhar. Z njim imam osebni problem. Poslušam ga, vendar skoraj nikoli ne slišim. Tokrat me je pozitivno presenetil. Nekaj sem celo razumel.
Nekako je povedal, da lastnina ni pogoj za dobro delovanje banke. Lahko deluje dobro tako privatna kot državna banka. Pravi, da so lahko uspešne tako državne kot privatne banke.
Sam bi dodal, kar je namignil Jazbec. Mi, če že prodati ne moremo (nobenega interesa ni za slovensko gospodarstvo in še manj od nič, za slovenske banke), moramo državno lastnino iztrgati iz rok politike, preden nas vse skupaj odpeljejo dokončno v PM.

btw.,
Tole pa res samo zate :

1:27:10 glavni point Arharja. Strinja se z Jazbecem. Hecno , a ne?!