Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Guverner in njegova stališča

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
Sem proti vsakršnemu striženju kogarkoli, sočustvujem z vsemi vlagatelji v karkoli, ne samo v podrejence, ki so svoje vložke izgubili. Mislim, da nesreči drugih lahko ploska le rit, ki v življenju ni spravila skupaj nič. Tudi Jazbec temu ni ploskal in ne ploska.

Zakon je sprejel DZ, BS ga je izvršila. Zadeva je dana v presojo US in amen. Upam za vsakega, ki je izgubil v podrejencih en cent, da bo US zakon razveljavilo in, da bomo, če smo zabili že 28 (ali koliko že) milijard, dali vsi skupaj še pol milijarde in ljudem dali nazaj vsaj osnovne vložke.
Ogromno ljudi bi temu nasprotovalo češ, vsi so se zavestno odločili za tvegano igro, kjer se sicer delijo večje obresti ampak je tudi riziko večji. Kljub vsemu, da se ne ponavljam v nedogled, mi je žal in osebno ne želim, da kdorkoli karkoli izgubi.

Državni zbor je sprejel zakon, podrejence s(m)o postrigli, zadeva je na US. Morda bo padla, morda zdržala. Počakajmo kaj bo reklo US.
Monika (!) a ne bi v tem primeru raje opravila pogovora z vsakim poslancem v DZ, ki je glasoval za ta zakon, na temo njegovega odstopa? A jim ne bi to vprašanje postavila že kar danes? Oni so voljeni predstavniki ljudtva. Njih lahko kaznujemo in nagrajujemo na volitvah. Guverner BS ni politična funkcija, kot ni politična fukcija policaj, ki mi nabije nenormalno kazen za prekoračitev hitrosti za 5 km na uro.

Imam občutek, da se Finance na nek čuden način lotevajo Jazbeca, edinega guvernerja od osamosvojitve dalje, ki res nekaj dela in to nekaj, ni nekaj brezveznega. Najeli smo (so nam ga naši predstavniki ljudstva) ga, da poskrbi za naše banke in osebno sem prepričan, da svoj posel opravlja odlično, v primejravi z njegovim predhodniki pa fantastično.