Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Titova poslednja bitka

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Titova poslednja bitka
[#2374489] 19.04.14 21:26 · odgovor na: anon-238577 (#2374477)
Odgovori   +    33
[fibonaci]
> [macon]
> > [fibonaci]
> >
> Prebral sem vse živo, kaj so počeli eni in drugi, ker me je zanimalo, kje živim. Črne in rdeče fašistične tolpe se mi enako gnusijo.

Zelo dobro, zdaj si na pravi poti. Po tej tvoji metodi so tudi vsi domobranci in ostali kvizlingi zločinci, ker so s služenjem okupatorski vojski storili eno najtežjih kaznivih dejanj po KZ Kraljevine Jugoslavije, za kar je bila predpisana smrtna kazen. Sodišča ti seveda ne rabiš in enako kot zdaj neke politične resolucije razglašajo zločince, je takrat politična resolucija vojaških zmagovalcev njih razglasila za zločince in to to tudi takoj izvršila. Je sploh kakšna razlika?
Tipi, ki so pobili 1500 ljudi, ko od domobrancev ni bilo niti d, so si zaslužili smrtno kazen. Legalna oblast kraljevine Jugoslavije je bila v Londonu in ne v tvoji hosti, kot se ti sanja.

Odpor je začel Draža Mihajlović, o čemer tudi bolj malo veš, medtem, ko so tvoji komunajzarji ploskali Hitlerju, dokler je bil še prijatelj s Stalinom. Okupacija in odpor jih nista zanimala, zanimala jih je revolucija, ko je dal znak njihov polbog v Moskvi. Kurac pa taki patrioti, ki so za "patriotizem" rabili komando mesarja iz Moskve.