Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

prerok sporočil: 3.248
[mhorva35]
> [maiale]
> Jaz pa mislim, da bodo tovariši Bučar, Kučan ter ostali očetje iz Zveze komunistov, Jankovića le prepričali, da se umakne. Saj veste, za partijo je potrebno žrtvovati osebne želje in interese.

Če bi vsi komunisti bili Bučarjevega kova, Slovenija ne bi bila tako zabredla.
Ali ti veš o njegovih nepoštenih rabotah in polnjenju lastnih žepov več, potem bom spremenil mnenje. Je pa res, med en velik naivni otrok, ki je ostal v ideji predan verujoč, da drugi tega sistema ne bodo tako zlorabljali.
Tak je moj pogled od daleč, če je od blizu drugače, ok me boš razsvetlil in ti za to hvala.
Kaj je razlika v rezultatih tistega, ki namerno uničuje, in onega, ki uničuje iz prepričanja?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2374059

Strani: 1

anon-293268 sporočil: 1.693
Zadnja sprememba: anon-293268 19.04.2014 12:08
[prerok]
> [mhorva35]
> > [maiale]
> > Jaz pa mislim, da bodo tovariši Bučar, Kučan ter ostali očetje iz Zveze komunistov, Jankovića le prepričali, da se umakne. Saj veste, za partijo je potrebno žrtvovati osebne želje in interese.
>
> Če bi vsi komunisti bili Bučarjevega kova, Slovenija ne bi bila tako zabredla.
> Ali ti veš o njegovih nepoštenih rabotah in polnjenju lastnih žepov več, potem bom spremenil mnenje. Je pa res, med en velik naivni otrok, ki je ostal v ideji predan verujoč, da drugi tega sistema ne bodo tako zlorabljali.
> Tak je moj pogled od daleč, če je od blizu drugače, ok me boš razsvetlil in ti za to hvala.

Kaj je razlika v rezultatih tistega, ki namerno uničuje, in onega, ki uničuje iz prepričanja?
No, ni je na tak način, kot jo hočeš prikazati in jo razumeš ti, da sem jo jaz zastavil. Nisem zastavil tako- preberi 2. post na to temo, če ti je; samo, da ti nisi opazil(nisi hotel opazit?), da sem zapisal nekaj povsem drugega.
Moram pa te iskreno pohvaliti, hudiču si vsaj poskusil pojasniti, ga prepričati, sorodniki v prepričanju, ker druga to početje na semaforju to ni in tega ne spravijo skupaj.
Prej lahko opravičim potezo nekoga, ki v idejo verjame in iz domnevnega lastnega poštenja naredi napako- magistrat(pri tebi je to namera ali celo prepričanje da bo delal slabo), kakor nekoga, ki verjame v idejo, a jo v ogledalu spremeni zaradi participacije na oblasti in zato naredi namerno škodo v delitvi naroda, da do te oblasti pride.
To je to.

EN MOJ POST SI MANIPULATORSKO PRESTAVIL IZ ENE POVSEM DRUGE KOLUMNE V DRUGO, DA GOVORIŠ O NEČEM, O ČEMER JAZ SPLOH NISEM RAZPRAVLJAL.

Če že hočeš moje mnenje o tem sestanku- naj hudič vzame katerokoli opcijo o volitvah, ki bo prišla v poštev, tudi tisto za katero se zavzemejo nekateri, samo, da ne bi sklede zajedali drugi- ti mi "navadni" sploh nismo pomembni!
Domala vse politike pa boli q**** za nas ljudi, mi naj imamo klavrno življenje, da je njihovo, na naš račun bolj bogato- nepremičnine, razkošna letovanja za vse družine in sorodstvo, da ne naštevam...

Večkrat se sprašujem o zvesto pisočih o njihovih motivih- ali imajo nekateri pišoči materialno participacijo za politično navijanje zdaj in tu ali gre res za tako videnje, da je že sama ideologija pokvarjena v fundamentu ne pa šele kasneje v praksi,ki to ideologijo obračajo za 180 stopinj sebi v lastni TR ?

Strani: 1