Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kdo 'ma jajca?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293545 sporočil: 1.093
[Glavni forum] Tema: Kdo 'ma jajca?
[#2373608] 18.04.14 10:17
Odgovori   +    12
Odličen članek, direkten, enostaven in vsem razumljiv. Ampak kolektivna shizofrenije gre naprej do končnega samouničenja te države. Če se ne pojavi človek, ki bo znal ljudi prepričati, da se ozrejo v prihodnost, bomo ponavljali stare vzorce, kot poškodovna plošča na nekdanji reklami Jugotona ... "nova ploča, nova ploča, nova ploča, ...".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2373608

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[Glavni forum] Tema: Kdo 'ma jajca?
[#2373655] 18.04.14 11:54 · odgovor na: anon-293545 (#2373608)
Odgovori   +    9
čas vnosa: 18.04.14 11:40
[eliot-bw]
Odličen članek, direkten, enostaven in vsem razumljiv. Ampak kolektivna shizofrenije gre naprej do končnega samouničenja te države. Če se ne pojavi človek, ki bo znal ljudi prepričati, da se ozrejo v prihodnost, bomo ponavljali stare vzorce, kot poškodovna plošča na nekdanji reklami Jugotona ... "nova ploča, nova ploča, nova ploča, ...".
Nekaj dni nazaj so me pred vhodom v eno od Mercatorjevih supermarketov ustavile neke mlade študentke, ki so delale anketo, med drugim je bilo vprašanje nekako takole: Ali smo za to, da se zadeve v Slo uredijo kot v Grčiji ali ne?????
HA, HA, HA, na panoju, kjer je že nekaj ljudi odgovorilo na to vprašanje, so bili vsi odgovori proti posegu trojke kot je v Grčiji.
Seveda sem bila do takrat edina, ki sem bila za.
Torej tako kot ti praviš,nam ni pomoči do bridkega konca.

Strani: 1