Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ukrajinske sile ubile tri napadalce

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Ukrajinske sile ubile tri napadalce
[#2372868] 17.04.14 09:35 · odgovor na: anon-284823 (#2372851)
Odgovori   +    7
[ctx]
Dejstvo je ,da Putin še kar napreje hujska v Ukrajini.
Sicer so žrtve res problem a ,če ne gre drugače vzpostaviti oblasti je pač to nujno.
Sicer pa so Rusi v Ukrajini priseljenci torej ne vidim nobenih težav v tem ,da če jim tam ne odgovarja prodajo svoje imetje in se odselijo v matično domovino.
dejstva so pač taka,da se pač moraš prilagoditi državi v kateri živiš,ni pa potrebe ,da bi se popolnoma ukinilo ruščino,vendar pa je uradni jezik ukrajinščina ,seveda pa ni ovir ,da se nebi uporabljala tudi ruščina ampak to ,da je ruščina glavna pač ne more biti.Komu pač zadeve ne odgovarjajo se naj pa odseli tja kamor je bil preje.
Pogosto slišim tudi prišleke iz bivše Juge v Sloveniji,s podobnimi izpadi kot jih imajo Rusi.
Vedno pravim tole ,če mi pač ne odgovarja v tuji državi ,kamor sem prišel ali so prišli moji starši se pač vrnem v svojo domovino,vendar pa je tudi tam treba spoštovati neka pravila.
Kitajci v Tibetu tovrstne zagate rešujejo bistveno bolj modro in "demokratično", svoje ljudi pošljejo delat v Tibet za bistveno večjo plačo, kot bi jo imeli kje drugje na Kitajskem...motivacija za preselit se tja je torej čisto banalna, denar. čez leta bodo pač na volitvah vedno povozili Tibetance pa se lahko Zahod na trepalnice meče.
novica