Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-11396 sporočil: 2.073
kako strašna slepota je človeka...
In on "tega ni vedel doma v kuhni, da ga bo - ga mora- stara v službi odpikat, da ne bo še sama vsa zelena letela"...

Kaj pa opcija nekako v tem stilu:
" mi bomo tako ali tako izločeni, ti boš glavni, dobiš posle(narod bo tako ali tako zagrabil kako smo mi izviseli)- mi pa sklenemo z teboj posel, da zate naredimo marketinško raziskavo o:
Razvoju tržišča pri nano čistilnih- klimatskih napravah v primeru uporabe na bakterijsko okuženem območju...in recimo 30% je našega... (nič delat- puno zaradit )

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2352866

Strani: 1

anon-203614 sporočil: 790
[tician]
kako strašna slepota je človeka...
In on "tega ni vedel doma v kuhni, da ga bo - ga mora- stara v službi odpikat, da ne bo še sama vsa zelena letela"...

Kaj pa opcija nekako v tem stilu:
" mi bomo tako ali tako izločeni, ti boš glavni, dobiš posle(narod bo tako ali tako zagrabil kako smo mi izviseli)- mi pa sklenemo z teboj posel, da zate naredimo marketinško raziskavo o:
Razvoju tržišča pri nano čistilnih- klimatskih napravah v primeru uporabe na bakterijsko okuženem območju...in recimo 30% je našega... (nič delat- puno zaradit )
Tako na primer: recimo, da je dokaj realna ocena vrednosti del 100 enot. Skupaj tvoriva kartel, ki uradno ne obstaja. Jaz dam ponudbo za 150, tvoja je druga najcenejša in znaša 200. Jaz bom tako in tako izločen, izbrana pa bo najbolj ugodna formalno popolna ponudba. Naročnik je ravnal kot skrben gospodar denarja, pokradenega podložnikom.

Ok, najbrž nimam prav, ker so v realnosti multiplikatorji verjetno višji od 2.
anon-106712 sporočil: 3.698
[tician]
kako strašna slepota je človeka...
In on "tega ni vedel doma v kuhni, da ga bo - ga mora- stara v službi odpikat, da ne bo še sama vsa zelena letela"...

Kaj pa opcija nekako v tem stilu:
" mi bomo tako ali tako izločeni, ti boš glavni, dobiš posle(narod bo tako ali tako zagrabil kako smo mi izviseli)- mi pa sklenemo z teboj posel, da zate naredimo marketinško raziskavo o:
Razvoju tržišča pri nano čistilnih- klimatskih napravah v primeru uporabe na bakterijsko okuženem območju...in recimo 30% je našega... (nič delat- puno zaradit )
To je tvoje predvidevanje. Če se boš v predvidevanjih (katere si podal javno) zmotil, pričakujem da se dotičnemu oz. dotičnim opravičiš. Če pa ne, so pa tukaj znane inštitucije, ki morajo ukrepat. Če ne ukrepajo, potem so tukaj novinarji, ki udarijo na polno. In vedno imaš možnost izbrat na volitvah sebi primerne. Problem je samo, če jih ni na listi. Mimogrede, misliš, da so od osamosvojitve do danes bili taki na oblasti?

Strani: 1