Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vse igre našega striženja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[Glavni forum] Tema: Vse igre našega striženja
[#2352229] 19.03.14 06:08 · odgovor na: jezst (#2352219)
Odgovori   +    37
[jezst]
WAKE the f... UP!!!
Seveda je zame boleče, ko mi tako jasno in argumentirano razkriješ, da ničesar ne razumem in da lajam v luno. Me pa razveseljuje in pomirja, da vsaj nekdo stanje sistema popolnoma razume in obvlada, pa da ne skriva, da tudi njega to stanje jezi; tako je verjetno le vprašanje časa, kdaj bo poprijel za delo ter naš in svetovni sistem spravil v red.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2352229

Strani: 1

jezst sporočil: 4.758
[Glavni forum] Tema: Vse igre našega striženja
[#2352494] 19.03.14 11:27 · odgovor na: anon-15342 (#2352229)
Odgovori   +    6
[TadejK]
> [jezst]
> WAKE the f... UP!!!

Seveda je zame boleče, ko mi tako jasno in argumentirano razkriješ, da ničesar ne razumem in da lajam v luno. Me pa razveseljuje in pomirja, da vsaj nekdo stanje sistema popolnoma razume in obvlada, pa da ne skriva, da tudi njega to stanje jezi; tako je verjetno le vprašanje časa, kdaj bo poprijel za delo ter naš in svetovni sistem spravil v red.
Tadej, nasprotno. Zelo dobro se spoznaš na obravnavano tematiko, mnogo bolje od mene in večine bralcev Financ in dejansko ti za napisano lahko samo zaploskam. Tematiko si obdelal briljanto. Spominjaš me na fantističnega kardiovaskularnega kirurga, ki dela triple-bypass in zraven menja še zaklopko. Ampak ta doktor se ukvarja zgolj s posledicami, ne z vzroki za bolezen.

Strani: 1