Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na Krimu ubit ukrajinski vojak, še en pa ranjen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jezst sporočil: 4.758
[Glavni forum] Tema: Na Krimu ubit ukrajinski vojak, še en pa ranjen
[#2352179] 18.03.14 22:30 · odgovor na: (#2352175)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: jezst 18.03.2014 22:32
[NavadniNimda]
Ti pa ne pretiravaj v proti-Ameriški histeriji in priklanjanju Pizdutinu in Sovjetski Zvezi. Tudi Jugoslovanske zločince si zagovarjal, za kar te je lahko pošteno sram.
Seveda ne zagovarjam nobenih zločincev, še posebej ne jugoslovanskih. A kot sem že napisal, stvari niso tako enoznačne, kot si ti predstavljaš. In tudi folk na ulici še zdaleč nima vseh informacij, njih manipulirajo v skladu s potrebo. Tudi jaz imam prijatelja v Harkovu, ki je Ukrajinec. RUse v Ukrajini so našuntali, da so Ukrajinci nacisti in jih želijo iztrebiti in izgnati, krajince pa, da jih hoče Rusija okupirat. Naj povem, da mojemu prijatelju ni uspelo videti filmov s prisluhi, kjer se US veleposlanik in namestnica zunanjega ministra pogovarjata, koga bodo ZDA namontirale na oblast, zakaj imajo ob tem probleme, ker je večina prevratnikov de facto neonacistov (iz njihovih ust, ne mojih)... Govorita, kako bosta zmanipulirala UN za svoje potrebe in odpikala EU... No, toliko o dobrih in zlih in mednarodnem pravu. Zapomni si, stvari niso enoznačne, in vedno precej bolj umazane od tvojih idealističnih predstav. Kmeti na šahovnici pa so tokrat Urajinci. Vse skupaj niti malo nima veze s kakim bojem za pravico in svobodo. Niti približno..

www.youtube.com/resu...%20EU&sm=3