Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-224493 sporočil: 1.106
[FIN-311684]
Prav nasprotno, z davkom na nepremičnine bomo še globlje v krizi, ker zaradi tega davka bo delovnih mest še manj. Večina podjetnikov s katerimi imam stik, bo davek na nepremičnine prevalila na delavce (osebno ga ne bom) in bo za mesečni obrok davka zmanjšala maso za plače. Delavcem bodo ponudili v podpis aneks k pogodbam o zaposlitvi z določilom, da znižanje osnovnih plač velja do odprave davka na nepremičnine oz. do Janševe zmage na volitvah, ki je obljubil odpravo tega davka. Če delavci anekse ne bodo podpisali, bo jih nekaj dobilo odpoved pogodb o zaposlitvi iz poslovnega razloga. Razlog: povečani stroški dela zaradi uvedbe davka na nepremičnine, ki ga je na predlog Vlade Alenke Bratuvšek sprejel Državni zbor...etc. Delavci na sodišču tega delovnega spora ne morejo dobiti. Seveda, imeli bodo imeli veliko »lepih« besed za Bratuškovo, Čuferja, Lukšiča....
*****
Sam sem za 26,5m2 poslovni prostor, dobil 86 eur davka. KIA je pa dobila na Slovaškem v najem za 1 eur za 50let zemljišče velikosti nekaj hektarjev.

In naj mi kdo še reče, da je pri nas konkurenčno okolje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2345114

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[bob507]

Sam sem za 26,5m2 poslovni prostor, dobil 86 eur davka. KIA je pa dobila na Slovaškem v najem za 1 eur za 50let zemljišče velikosti nekaj hektarjev.

In naj mi kdo še reče, da je pri nas konkurenčno okolje.
Koliko delovnih mest boš odprl ti, in koliko KIA?

Strani: 1