Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.945
Zadnja sprememba: najobj 05.03.2014 09:27
[vickibedi]
> [najobj]
> > [fibonaci]
> > > [najobj]
> > > > [fibonaci]
> > >
> > > P.S.: zagoniti 25.000 evrov na leto za ENEGA mladega umetnika je res umetnost, pizda jim je materina umetniška, da jim je materina ...
>
> > čuj, kaj sem potem jaz tudi umetnik, ker to meni ni noben poseben problem? :)
> ... eh, saj tudi meni ni ... ja, ampak se morava midva najprej uvalit na Ministrstvo za kulturo, tam pa je gužva ... evo, še друже Сиви se je zgural pred naju, pa on komunajzarsko oblast prezira z dna duše ...
Ma, ko se bo oblast zamenjala (kar bo itak prej ali slej) bodo državne jasli lepše dišale, tako da se pametni že prej postavijo v vrsto .. ;)
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, v resnici друже Сиви skrbi samo za svojo rit oziroma kako se bo on pasel na državnih jaslih, ko se bo oblast zamenjala in bo spet Janša denar talal ... khmm, pa se je, ker je друже Сиви pameten, on zato že zdaj postavil v vrsto ... evo, saj sem vedel, da je tudi друже Сиви čisto usiglih, ampak si nisem upal na glas povedat, ker me forumski janšajzerji že brez tega vedno zminusarijo, mene pa minusi na totem forumu tako zelo bolijo ...