Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-188249 sporočil: 509
Neverjetno, od NLB sem dobil voščilnico za rojstni dan, kar se mi v 45 letih, kar imam tam odprt račun tudi še ni zgodilo. Vendar pa kaj to pomaga, ko pa ni iskreno in smo komintenti samo molzne krave,ki nas gulijo brez milosti in brez vsakega občutka. V svoji varčevalni dobi sem izkusil skoraj vse njihove varčevalne radosti, imel sem depozit (pa se osebni bančnik ni niti toliko potrudi, da bimeobvestil da je potekel), imel sem delnice njihove Maksime, ki se je nato preimenovala v Globalni sklad, imel sem sredstva v upravljanju ( v mojemimenu in za moj račun so trgovali z delnicami, denimo delnice Telekoma so 12.07.2007 kupili po 465 €, ki sem jih nato avg. 2010 prodal le še po 91,25€. Ko me je končno srečala pametin sem vrnil zlato kartico, dvignil depozit, prodal delnice, pa so me sedaj že dvakrat klicali iz poslovalnice,kjer imam še vedno TR,če mi lahko ponudijo kakšno dodatno storitev, ja saj sem naiven, morda malo komot, da nisem šel drugam že prej, ampak vsaka naivnost ima tudi svoje meje.