Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-232311 sporočil: 1.049
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2330629

Strani: 1

anon-238577 sporočil: 14.015
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?
saj ravno za to gre, samo solatarju še ni jasno, da je gotof, brez županske zlate ketne ga bo hitro odneslo proti Dobu.
anon-171153 sporočil: 4.257
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?
Dokler ga podpira večina Ljubljančanov, gotovo ne bo odstopil!
Kolikor pa vem, se v PS ne odstopa, kvečjemu zamrzuje!
macon sporočil: 12.861
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?
Na koncu bomo vsi dobili eno vrsto Ukrajine ali Tuzle in pa bedni geto z gorečimi avtomobili, razmetanimi zabojniki in strahom, kaj bo, ko bomo stopili na ulico.

Geto je v bistvu neizbežen, kaka bo oblika Ukrajine ali Tuzle bomo pa še videli.

Zoki se bo na široko smejal iz varovane soseske. Zoki di meneđer, nje nje.
anon-251880 sporočil: 6.972
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?


Ne more, bodi malo socilen kot Zoki, tako pravi palček iz Murgelj.

Ima veliko otrok in ženo ter še kakšno za preživet, kaj pa kredit ene 4-7 jurjev Koperski banki na mesec.Njet vazmožneje.



Te prepprodaje , to so tudi eden izmed modus operandi gospoda župa,

Samo za spomin NPUju, poglejte prodajo Fužinskega gradu, poglejte prodajo toplarne Moste, parkirišča so že AA.
Meni je tip iz holdinga povedal, da je to sama lopovščina.
anon-293268 sporočil: 1.693
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?

Ja, če vam ni kapnilo, mi smo svojega Zokija skinili in nismo čakali, da odstopi. Takšni ljudje ne odstopajo.

www.youtube.com/watc...PCUSVKEU7o

Težava v Slo je, da enega zamenja potem drugi, če ni baraba, je pa najmanj voden.
anon-149637 sporočil: 3.223
[nandeljc]
Kjer je Zoki, tam so kriminalisti. Katastrofalno! Kdaj bo ta mafijozo odstopil? Mi lahko kdo odgovori?
Lahko ti odgovori Kučan.On ga ustvari,on mu ustvari odskok v politiko,on ga zamrzne (lahko tudi odmrzne).On ima v rokah daljinca,naravnanega na Jankovićevo frekvenco.
anon-298799 sporočil: 1.950
O njegovem odstopu odločajo drugi. Ko bo Kučan zgubil moč, bo tudi Jankovič dotakljiv.

Strani: 1