Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Hvala za vse kavice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

foore sporočil: 12.753
[Glavni forum] Tema: Hvala za vse kavice
[#2314910] 18.01.14 16:32 · odgovor na: anon-234516 (#2314145)
Odgovori   +    3
[adana]
Tale članek postavlja avtorja za zastavonoša na čelo brezimne brezglave množice volivcev, ki so volili te lopove od 45. leta naprej.
Spomninja me na pogovor na mojo sosedo, ki jo zanima samo še to, kako bo preživela s 400,00 evri penzije.
V pogovoru z njo sem ji povedala, da je to zato, ker volivci volijo tiste z lepimi očkami, z nasmehi in s lepodonečimi besedami, kar je v bistu letelo nanjo, z ozirom na to, da je na volitvah volila Pahorja, ker je tako prijazen.
Ženska je razumela namig in mi odgovorila, da ona kot ena sama pač na stanje v državi ne more vplivati.
Odgovorila sem ji, da ona kot ena sama pač ne, ampak žalostna resnica je ta, da jih je takih kot je ona na tisoče.
In nekako mi je zamomljala, da naj jo pustim pri miru, naj jo s tem ne obremenjujem.
Isti ste vi Steinbuh,dokler vam življenje še nekako gre, dokler imate kaj dati v lonec, dokler vam ti zločinci na oblasti ne uničijo družine, službe, prihodnosti, dokler nekako še imate možnost doživeti kot sam pišete ljubezen.
Ampak želim vam eno tako kruto izkušnjo, kjer bo vaša usoda odvisna od "pišmeuhovstva" inštitucij in me zanima kako se boste takrat zahvaljeval za kavice in imel možnosti doživeti ljubezen.
Mogoče boste naredil tako kot oni dan nekdo v tunelu, ki se je zaletel v zid na odstavnem pasu.
Prepičana sem, da je to naredil zaradi nemoči,ki je posledica takih kot ste vi in moja soseda, ki so privedli te lopove na oblasti, da delajo z nami kot z sekret papirjem, razen če slučajno ne spadaš v njihovo volilno bazo.
Moji sosedi želim, da bi se ji penzija znižala še malo, tako da bo lačna, potem sem prepičana, da na naslednjih volitvah ne bo tako površno in seveda hkrati všečno doživljala volilne kandidate.
Sedaj mi je tudi bolj jasna vaša zabloda sklepov sicer na začetku branja obetavnih člankov, zaključek pa je delo zblojenega pisca.
Blodite gospod Steinbuh, blodite, so stvari ki so odvisne samo od vsakega posameznika(kot primer, ki ga navajate), so pa stvari,ko so zunaj te moči in ti še kako spremenijo oziroma zatolčejo življenje.(kot naši rdeči kmeri na oblasti in prilagajanje zakonodaje ter ravnanj po njej po njihovih merah.)
Ja ti vedo, da je treba nekaj ljudem še pustiti dihati,(trenutno Ju-sem spadate tudi vi se mi zdi in penziče ravno toliko, da preživijo ter seveda socialne podpirance- ti so trenutno blaženi med nami.) da se bo haranje lahko nadaljevalo.
Da se jih bo dovolj zahvaljevalo za kavice.
Seveda dokler bo demokratični socializem.
Ko jih bodo pa zopet pobijali, metali v jame, zazidavali v rove, tudi otroke in to brez kakršnega opravičila in kazni, me pa zamima, če se jim bo še zahvaljeval za kavice......tem lopovom, lažnivcem, komunajzarjem, ki se sedaj mislijo skrivati pod besedami VERJAMEM, SOLIDARNOST, da bodo še zmeraj trajbali ta takoimenovani demokratični socializem-FAŠIZEM.......

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2314910

Strani: 1

anon-234516 sporočil: 1.943
[Glavni forum] Tema: Hvala za vse kavice
[#2315009] 19.01.14 07:51 · odgovor na: foore (#2314910)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 18.01.14 21:36
[foore]

Ko jih bodo pa zopet pobijali, metali v jame, zazidavali v rove, tudi otroke in to brez kakršnega opravičila in kazni, me pa zamima, če se jim bo še zahvaljeval za kavice......tem lopovom, lažnivcem, komunajzarjem, ki se sedaj mislijo skrivati pod besedami VERJAMEM, SOLIDARNOST, da bodo še zmeraj trajbali ta takoimenovani demokratični socializem-FAŠIZEM.......
Saj so jih "metali v jame", pobijali duha, vsaj še 10 let nazaj(kako je sedaj ne vem) , ampak na sodoben način,na uničevanju duha v postopkih na CSD in sodiščih; te zgodbe so še močno utišane, ampak upam, da pride trenutek tudi za to še za časa mojega življenja.
Ko se je to dogajalo, jih je bilo na tisoče, ki so se zahvaljevali"za kavice"...............ampak z zlom je tako, če ga ne ustaviš, gre naprej.
V tistih časih, se je skoraj vsak "zahvaljeval za kavice"(v pomenu, ki ga Steinbuch uporablja)
Zato imamo sedaj poplavo zla.
S Steinbuchom je tako, kot z našimi "osamosvojitelji",katerim odcepitev od Juge je bila nočna mora in so vse naredili, da do tega ne bi prišlo, danes pa so na najvišjih položajih v državi.(kar omenja tudi Janša)
Upam, da ne bomo ponavljali napake, ko se rešimo te rdeče morije, da damo na pomembne položaje ljudi, ki so se "zahvaljevali za kavice" a ne Steinbuch.

Strani: 1