Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-218994 sporočil: 557
Takšna luksuzna stanovanja so v Ljubljani definitivno manjkala. Najbolj neokusno pa je da sedaj vsak pametnjakovič pametuje kaj je dobro in kaj ne in kje bi kdo živel. In zakaj Situla ni primerna? Je primerna in tudi gradnja je vrhunska, da o razgledih sploh ne govorimo. Tisti, ki ima si bo lahko tole privoščil in mislim, da jih pri nas ni malo ki to lahko naredijo. Meni je zgradba in cel kompleks všeč :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2313105

Strani: 1

anon-86900 sporočil: 10
Stanovanja so mi všeč, lepa , svetla :) Škoda za lokacijo...
anon-255405 sporočil: 148
Pa reciva da imam osebno dovolj denarja in dohodkov da si taka stanovanja lahko privoščim, temveč kot so že ostali rekli, je pri nepremičninah pomembna lokacija, lokacija in lokacija. Situla (mimo katere se vsake toliko časa zapeljem) pa ne zadošča tem pogojem. To bo mesto strahov še nekaj časa. Lokacija je poden.
Če pogledaš tuja mesta, je lokacija luksuznih stanovanj (London, Dunaj, Pariz, Munchen, Rim,....) ponavadi tudi na lokacijah ki ti omogočajo lahek dostop do dobrih lokalov, nakupovalnih ulic in bližino dohodkovno enakih ljudi.
Pa mi prosim povej kaj od tega ima Situla. Ja ma malo elektronike, troslojna stekla in veliko pleha ki se bo poleti pregrevalo. To ni razlog da je stanovanje drago. Ponavadi je vse okoli njega kar mu naredi ceno ne pa cegli in tehnika.

Se vidi da nekateri še niste vidli luksuznega stanovanja od blizu na dobri lokaciji.

Strani: 1