Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-221883 sporočil: 739
Tole je dober projket in zelo dobro grajen objekt ki pa seveda tudi nekaj stane. Lokacija je top. Tisto o železniški progi in postaji pa je samo izgovor za znižanje cene. Itak je zgradba narejena iz takšnih materialov, da je hrup v notranjosti nemogoč, po drugi strani, pa itak vlaki ki pripeljejo na postajo peljejo z zelo zmanjšano hitrostjo. Pa še lepo zgledaj od zunaj :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2312887

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[matko77]
Tole je dober projket in zelo dobro grajen objekt ki pa seveda tudi nekaj stane. Lokacija je top. Tisto o železniški progi in postaji pa je samo izgovor za znižanje cene. Itak je zgradba narejena iz takšnih materialov, da je hrup v notranjosti nemogoč, po drugi strani, pa itak vlaki ki pripeljejo na postajo peljejo z zelo zmanjšano hitrostjo. Pa še lepo zgledaj od zunaj :)
Kaj se je že zgodilo s tistim nadstropjem, kjer je Tajson pozabil dat cement v beton.

A da nič.

Ja pol bo pa vredu.

HA, HA

Mal se zemlja strese in bo elita brezdomna.
milma sporočil: 147
Kot bi bral reklamni prospekt, zraven pa si očitno še gluh - postavi se enkrat pred stavbo in poslušaj .
macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 16.01.2014 00:49
[matko77]
Tole je dober projket in zelo dobro grajen objekt ki pa seveda tudi nekaj stane. Lokacija je top. Tisto o železniški progi in postaji pa je samo izgovor za znižanje cene. Itak je zgradba narejena iz takšnih materialov, da je hrup v notranjosti nemogoč, po drugi strani, pa itak vlaki ki pripeljejo na postajo peljejo z zelo zmanjšano hitrostjo. Pa še lepo zgledaj od zunaj :)
Ja, super je. :)

Zraven je totalno zabito križišče s šmartinke v predpotopni podvoz pod progo (zožanje na en pas!), kjer je redno vse zabito, Qlandia pa bo tudi super obiskana, ker zunaj ni možno nikjer parkirati. Na eni strani proga z ogromno pretoka, na drugi Vilharjeva, na tretji polno križišče. Super lokacija. Blizu je Zupančičeva jama z veliko boljšo lokacijo in postavitvijo ter verjetno nižjimi cenami.

Pa glej ga zlomka, prodanih je že 2% stanovanj, torej se kupcev kar tare! A kar 5 let boste prodajali?

Umskim klošarjem, ki si pravijo investitorji, bi predlagal, da v bodoče tričetrt denarja nakažejo kar na moj trr. Manj dela bodo imeli, denar pa bom brez dvoma veliko bolj smotrno uporabil.
anon-20668 sporočil: 3.976
[matko77]
Tole je dober projket in zelo dobro grajen objekt ki pa seveda tudi nekaj stane. Lokacija je top. Tisto o železniški progi in postaji pa je samo izgovor za znižanje cene. Itak je zgradba narejena iz takšnih materialov, da je hrup v notranjosti nemogoč, po drugi strani,
En moj znanec se vsak dan vozi na šiht z biciklom mimo tega bisera industrijsko-postapokaliptične arhitekture.
In pravi, da če je zunaj veter, se vse tiste kovinske mreže ali kaj so že, v vetru tresejo in zelo slišno žvenketajo.
pa itak vlaki ki pripeljejo na postajo peljejo z zelo zmanjšano hitrostjo.
Pa še lepo zgledaj od zunaj :)
Hm, mogoče pa tvojega teksta ne bi smel kritizirati, ker očitno si bil samo sarkastičen, pa tega nisem takoj opazil.
anon-263331 sporočil: 288
Zadnja sprememba: anon-263331 16.01.2014 12:30
sem si ogledal in res je projekt dokaj dober , tudi gradnja in materiali se mi zdijo precej boljši kot v drugih nepremičninah ki sem si jih ogledal (Čebelica, Savski kamen, Atrium Šmartinka, Celovški dvori). Celo kopalnice za večja stanovanja so normalne , tako da po moje lahko realno računajo na ceno malo pod 2.000 eur m/2 +DDV. (neto površine, brez balkonov, teras in parkingov jasno). Za nekoga, ki želi bolj kakovostno stanovanje na urbani lokaciji je 250k eur za 100 m/2 neto površine sprejemljivo. Seveda pa je lokacija tista ki marsikoga prežene , za nekatere pa je morda res TOP. Konec koncev lahko za četrt miljona danes kupiš marsikaj zanimivega.
anon-255405 sporočil: 148
Zadnja sprememba: anon-255405 16.01.2014 12:55
Da ne crknem od smeha. Si ti že kdaj videl luksuzna stanovanja na elitni lokaciji v npr. Londonu, Rimu, Dunaju, Hong Kongu, Singapurju, .... Dej ga no ne seri. Kako je zadeva narejene ni glavni razlog. Glavni razlog je lokacija ki je poden.
Ni bližine nakupavalne ulice z luksuznim blagom, ni restavracij blizu ki bi bile omembe vredne, ni bližine enako dobro stoječih ljudi ki so na enakem dohodkovnem nivoju....
Železniške postaje v vseh glavnih mestih pa ne štejejo kot luksuzne lokacije. Dej prosim ne govorit neumnosti.

Strani: 1