Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207494 sporočil: 693
Zadnja sprememba: anon-207494 09.01.2014 20:05
[bc123a]
> [123nic]
> Kdo drug kot politiki so krivi za sistem, kjer lahko obljubljajo, da bo plača zrasla na tisočaka ali več? Volivci so volili glede na to, kdo je bil sploh ne volilni listi. Če je politik požrl volilno obljubo, volilci nimamo v rokah nobenea orodja, da bi lahko takega politika odstavili.

Ob takih zapisanih norostih mi kar sapo vzame.

Dejansko je to "direktna demokracija", kot si jo predstavljajo slovenci, ja. Norec na volitvah obljubi 1000 EUR minimalca, in ce tega ne izvrsi, se ga odstavi in postavi na oblast se vecjega norca. Ne vprasa se, ali slucajno to ni bilo mozno, ampak se najde enega, ki to zagovarja.

Je ze Crt imel prav, ko je razlagal, da je za te kraje najprimernejsa razsvetljena diktatura, kot v casu avstroogrske.
Sapo ti zapira zaradi tvojega prevelikega ega, ki ne more doumeti, da ti nekdo ugovarja. Ne samo, da je odgovor neumen in neargumentiran, še žaliti si drzneš drugaće mislečega. Čisto v stilu skorumpiranih in plagiatskih politikov, ki ne vidijo razloga za svoj odstop, pa četudi jim z njim mahajo pred nosom.

Če bi bil funkcionalno pismen, bi moj zapis razumel. A ga nisi. Če bi bili normalna država brez političnega gospodarstva in skorumpiranih politikov, si noben politik ne bi drznil obljubljati višino plač, saj ni direktor in na višino plač direktno sploh vplivati ne more.

In če zagovarjaš Pahorja, že veš zakaj to delaš. Ta nedolžni naivni politik ima zagovornike, ki so podobni njemu; neverjetno so dobri, ko je potrebno vrteti gobec pred ljudmi, ki morajo poslušati, v realnem življenju pa so sposobni zaslužiti le za staro katrco. To naj bi bili tvoji idealni politiki, uboga gmajna.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2309151

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[123nic]
Če bi bil funkcionalno pismen, bi moj zapis razumel. A ga nisi.
Oprosti, sem verjetno precej bolj funkcionalno pismen, kot ti.
Če bi bili normalna država brez političnega gospodarstva in skorumpiranih
Pa nismo. Se vec, prebivalstvo te drzave si kar nic ne zeli neke hude normalnosti, bolj si zeli 1000 EUR minimalca in 1000 EUR minimalne place, UTD in podobnih blesarij.
politikov, si noben politik ne bi drznil obljubljati višino plač, saj ni direktor in na višino plač direktno sploh vplivati ne more.
Kako ne. Minimalna placa je politicno/populisticna kategorija. Drzavni zbor jo lahko zakonsko postavi na poljubno visino in s tem ogrozi ali omogoci veliko stevilo delovnih mest.

In če zagovarjaš Pahorja, že veš zakaj to delaš.
Kwa zagovarjam? Poharja? Kje pa to pise?
Ta nedolžni naivni politik ima zagovornike, ki so podobni njemu; neverjetno so dobri, ko je potrebno vrteti gobec pred ljudmi, ki morajo poslušati, v realnem življenju pa so sposobni zaslužiti le za staro katrco. To naj bi bili tvoji idealni politiki, uboga gmajna.
Moji? Dragec naivni, to so predvsem idealni politiki slovenske raje, moji pa nikakor. Saj je pahor na volitvah zmagal, to pomeni da je velikemu delu volilcev on vsec.

Strani: 1