Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[bc123a]
Politiki? A res? Jaz vidim predvsem sirok narodni konsenz malih cloveckov okrog nacionalnega interesa. Dejansko so mali clovecki vse te tajkunske zgodbe podpirali (domace, ne bodo prisli grdi tujci), vse dokler se niso zacele rusiti financne konstrukcije in je zacelo boleti.

Izi way out, zvaliti krivdo na politike.
Jaz ne vidim problema. Za politika je to pač že v osnovi del poklicnega tveganja, da bo kadarkoli strelovod za vsakršno sranje, ki se dogaja. Pa če je za sranje res kriv ali ne.

Ampak vsekakor se ne delaj mone, da niso krivi politki, temveč mali človečki - slednji so v vsaj 90% pač neuk trop ovc, in ve se kdo ima možnost vplivati na ovce, s tem pa pride tudi odgovornost.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2308686

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[matjazfinance]
> [bc123a]
> Politiki? A res? Jaz vidim predvsem sirok narodni konsenz malih cloveckov okrog nacionalnega interesa. Dejansko so mali clovecki vse te tajkunske zgodbe podpirali (domace, ne bodo prisli grdi tujci), vse dokler se niso zacele rusiti financne konstrukcije in je zacelo boleti.
>
> Izi way out, zvaliti krivdo na politike.

Jaz ne vidim problema. Za politika je to pač že v osnovi del poklicnega tveganja, da bo kadarkoli strelovod za vsakršno sranje, ki se dogaja. Pa če je za sranje res kriv ali ne.

Ampak vsekakor se ne delaj mone, da niso krivi politki, temveč mali človečki - slednji so v vsaj 90% pač neuk trop ovc, in ve se kdo ima možnost vplivati na ovce, s tem pa pride tudi odgovornost.
Ce reces vedno, da so krivi politiki, potem so volivci razbremenjeni krivde, da so taksne politike s taksnimi stalisci volili. Zato lahko drugic izvolijo se hujse idiote, pa spet ne bodo nic krivi.

Recimo da sedaj slovenske ofce izvolijo na oblast nekoga, ki obljublja 1000 EUR minimalca in 1000 EUR minimalna penzija in to tudi zakonsko uveljavi. V nekaj mesecih se zrusi gospodarstvo, drzava bankrotira in postane taka ena fina depresija.

Bos rekel da je kriv tisti osel od politika, ki je uvedel 100 EUR miniimalne place?

Strani: 1