Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-266439 sporočil: 775
čas vnosa: 08.01.14 20:41
Novica mi lahko poveš kaj si že v življenju zgradil?Cen stadionov ne moreš primerjati kar čez palec!!
Sicer pa v vseh člankih o Jankoviču še nisi zapisal dobre besede!!Pa se sploh zavedaš kje živiš in v kakšni Ljubljani pod njegovo taktirko!Ali moramo res samo od tujcev dobivati pohvale,medtem,ko gospod Mihajlović ne znate ceniti nobenih projektov župana,ker očitno niste nikoli bili navajeni na red in čistočo.
V Stožicah pa gre za celoten kompleks tako dvorane kot stadiona in je to neprimerljivo z Norvežani ali pa drugimi stadioni za katere ste prepričani,da so stali manj.Očitno verjamete bolj tujcem kot pa našim virom!!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2308336

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[1malamut]
Novica mi lahko poveš kaj si že v življenju zgradil?Cen stadionov ne moreš primerjati kar čez palec!!
Sicer pa v vseh člankih o Jankoviču še nisi zapisal dobre besede!!Pa se sploh zavedaš kje živiš in v kakšni Ljubljani pod njegovo taktirko!Ali moramo res samo od tujcev dobivati pohvale,medtem,ko gospod Mihajlović ne znate ceniti nobenih projektov župana,ker očitno niste nikoli bili navajeni na red in čistočo.
V Stožicah pa gre za celoten kompleks tako dvorane kot stadiona in je to neprimerljivo z Norvežani ali pa drugimi stadioni za katere ste prepričani,da so stali manj.Očitno verjamete bolj tujcem kot pa našim virom!!!
skupaj z ženo sva si kupila stanovanje, očetu sem pomagal urediti med vojno zrušeno hišo v bih. vse to smo plačali in nikomur nismo ostali dolžni niti centa...
kaj vse sem še zgradil, hmmm? stadion, dvorano, ene osemkrat sem premetal granitne kocke z ene ulice v stari ljubljani na drugo, x mostov novih v mestu...skratka, enako kot ti. od koga ti misliš, da pride denar za te podvige? misliš, da ti zj šenka vse te lepe projekte? to je tvoj denar, moj prijatelj in imaš vso pravico hišnika, torej župana, cukat za rokav in spraševat, kaj in kako počne s tvojim denarjem.
kdaj pa si bil ti v stožicah nazadnje? si videl celoten kompleks, z luknjo vred? se pa absolutno strinjam s teboj, da je neprimerljivo z norvežani, oni imajo denar in gradijo športne objekte po normalni ceni, mi pač ne.
novica

Strani: 1