Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202150 sporočil: 1.066
[jezst]
> [Beleladje]
> Zares? :D :D :D
> Ma, ta bajno plačana mesta zasedajo v glavnem tipi iz nekih miniaturnih strančic, ki niti v parlamentu niso! :D :D Kako lahko TO pride v EU??? Kakšni sprijeni načini "volitev" so vendar to, ki na odgovorna mesta nastavijo TOLE???
>
> Mislim, da se nam ne le EU, ampak tudi evropske KRAVE smejijo!
>
> BOG naj nam pomaga, če se iz VSEH držav steče v EU toliko škodljivcev kot iz naše!
>
> K sreči vem, da NI tako in da edino v tej stvari vodimo. :D

A ne bi bilo super, da končno pridejo notri ljudje, ki formalno, neformalno ali ideološko niso v nobeni stranki? Na primer jezst?
Ne. Ljudje, ki se ne morejo opredeliti do ničesar, so za mošnjo denarja pripravljeni prodati tudi lastno mater.
Glede na to, da zganjaš vsigliharsko propagando, si lahko v resnici navadnja komunjara, človek brez vesti in morale ali pa preprosto idiot (medicinski termin, mentalno bolni pa ne bi smeli zasedati položajev v družbi, kjer lahko s svojimi napačnimi odločitvami krojijo usodo ostalih davkoplačevalcev...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2304594

Strani: 1

jezst sporočil: 4.758
Zadnja sprememba: jezst 04.01.2014 01:00
[SF32]
> A ne bi bilo super, da končno pridejo notri ljudje, ki formalno, neformalno ali ideološko niso v nobeni stranki? Na primer jezst?

Ne. Ljudje, ki se ne morejo opredeliti do ničesar, so za mošnjo denarja pripravljeni prodati tudi lastno mater.
Glede na to, da zganjaš vsigliharsko propagando, si lahko v resnici navadnja komunjara, človek brez vesti in morale ali pa preprosto idiot (medicinski termin, mentalno bolni pa ne bi smeli zasedati položajev v družbi, kjer lahko s svojimi napačnimi odločitvami krojijo usodo ostalih davkoplačevalcev...
Jaz sem opredeljen proti skrajno nesramnim gnidam, kot si ti, ki napada, pljuva in ponižuje jludi, ki jih sploh ne pozna. Če bi kdaj bral moje poste, potem bi vedel, o čem govorim in tudi moj stališča so zelo trdna.

Strani: 1