Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jezst sporočil: 4.758
[zeyu]
in to imate za idejo nekaj kaj v svetu deluje kar veliko let , predvsem v Avstraliji ,..... in ''nerazvitem ''svetu .
www.youtube.com/watc...0DP6J4NrAU
cel kup takih posnetkov je na to temo .
Saj nihče ne trdi, da gre za inovacijo. Gre za IMPLEMENTACIJO in lasten razvoj opreme. Kaj te daje zavist, ko se je nekdo spravil narediti celo nekaj zares koristnega? Tole rangiram precej višje od piskajočega obeska, ki je mimogrede uporaben zgolj, če je obešen na točno tisto stvar, ki jo iščeš. Kar pa se tiče inovacij... že kot mulc sem imel obesek, ki je zapiskal, če sem zažvižgal. Pa ni bil potreben noben mobilnik z GPS aplikacijo.... Ljudje smo res ena debilna živina, kaj naj rečem...
Mislim, da bo prihajajoča ekonomska katastrofa stvari postavila na svoje mesto in končno pošlihtala stvari v razvajenih presranih potrošniških beticah...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2301641

Strani: 1

anon-165836 sporočil: 195
[jezst]
> [zeyu]
> in to imate za idejo nekaj kaj v svetu deluje kar veliko let , predvsem v Avstraliji ,..... in ''nerazvitem ''svetu .
> www.youtube.com/watc...0DP6J4NrAU
> cel kup takih posnetkov je na to temo .

Saj nihče ne trdi, da gre za inovacijo. Gre za IMPLEMENTACIJO in lasten razvoj opreme. Kaj te daje zavist, ko se je nekdo spravil narediti celo nekaj zares koristnega? Tole rangiram precej višje od piskajočega obeska, ki je mimogrede uporaben zgolj, če je obešen na točno tisto stvar, ki jo iščeš. Kar pa se tiče inovacij... že kot mulc sem imel obesek, ki je zapiskal, če sem zažvižgal. Pa ni bil potreben noben mobilnik z GPS aplikacijo.... Ljudje smo res ena debilna živina, kaj naj rečem...

posel kot taki je super in ima prihodnost ( upam da bodo zdržali ko ugasne pritok eu denarcev .) -- samo nikar srati z nekimi inovacijami v takih stvareh , za mene kot inovatarja iz pastirskih let ko smo z pipci delali iz leskovih palic piščalke -podobne lahko samo vidiš na obredih ,,jurjevanja'' pa se nehvalim z inovacijo . To je eden pravi inovator : www.siol.net/novice/..._kmet.aspx -seveda če se spoznaš na pridelavo hrane.
100% sva pa enakega mišljenja z tvojim zadnjim odstavkom .!

Strani: 1