Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Če mene spomin ne vara, je bilo tako, da Janše ljudje nikoli niso marali. In tako je LDS lahko dolga leta kraljevala na slovenski politični sceni. In potem so bili ljudje LDS naveličani (zaradi korupcije, afer itd.) do te mere, da so kljub temu, da Janše ne marajo, leta 2004 volili za SDS.

Potem pa gledam medije danes, pa zgodbe spinajo na način, da je bilo prej vse OK, potem je pa leta 2004 prišel Janša in vse uničil.

Meni Janša še vedno ostaja antipatičen. Vseeno pa mi razum preprečuje, da zaradi tega trdil, da je za vse slabo kriv Janša. Še več, empirični podatki, dejstva, govorijo, da so SDS-ovci naredili države manj škode kot pa t.i. leve vlade. Lahko se pa strinjamo, da so SDS-ovci naredili odločno premalo. Še zlasti na področju prodaje državnega premoženja. Čeprav je tudi res, da je temu vseskozi nasprotovala SLS in tudi Desus. Tako da se večkrat vprašam, ali bi v obdobju 2004-2008 Janševa vlada sploh lahko prodala npr. Telekom, Mercator itd., če bi to dejansko poskusila?

Mogoče bo kdo rekel da sem preveč prizanesljiv do Janše. Morda sem res. Ampak poznam ogromno t.i. levičarjev, in vem za številna kazniva dejanja, ki so jih naredili. In potem pogledam za kaj jebajo Janšo, pa se mi vse skupaj smešno zdi. Če bi bilje poznal Janšo in SDS bi bil morda bolj kritičen tudi do njih.

Se mi pa zdi, da bo Slovenija morala še malo potoniti, da bomo kot družba prišli do točke, ko bomo kritično spremljali medije in bomo alergični na razne populiste, ki nam bodo pod gesli socialnih floskul kradli denar.