Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek »Nimamo za burek - dobesedno!«

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: »Nimamo za burek - dobesedno!«
[#2294065] 16.12.13 13:12 · odgovor na: anon-226535 (#2294058)
Odgovori   +    7
[prec]
> [novica]
> > [prec]
> > > [novica]
> > > > [prec]
> > > > dodana vrednost slovenskega javnega sektorja!
> > > >
> > > > zrakomeskalcem z raznih fdv-jev, ki jih "vsak, ki ima pet minut casa popljuva"(dodajam, da je vec kot dovolj ena minuta) sporocam, da je ravnokar pred vrati zima, naj izkoristijo sezono sekanja drv.
> > >
> > > če bi ti v življenju kdaj sekal in pripravljal drva, bi ti bilo kristalno jasno, da se tega ne počne zdaj.
> > > novica
> > >
> > > pozicija: fdvjevc, ki uživa v fizičnem delu in ima drva že par mesecev prištimana ;-)
> >
> > joj, a na fdv-ju vas niti poeticne licence ne naucijo? ;)
>
> ne.

ja potem ste pa res neuporabni :)
ma, glej, za polena razbijat, zlagat,... gnoj prevažat, štihat in podobna nezahtevna dela smo čisto ok. :)
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2294065

Strani: 1

anon-226535 sporočil: 2.703
[Glavni forum] Tema: »Nimamo za burek - dobesedno!«
[#2294071] 16.12.13 13:16 · odgovor na: novica (#2294065)
Odgovori   +    4
[novica]
> [prec]
> > [novica]
> > > [prec]
> > > > [novica]
> > > > > [prec]
> > > > > dodana vrednost slovenskega javnega sektorja!
> > > > >
> > > > > zrakomeskalcem z raznih fdv-jev, ki jih "vsak, ki ima pet minut casa popljuva"(dodajam, da je vec kot dovolj ena minuta) sporocam, da je ravnokar pred vrati zima, naj izkoristijo sezono sekanja drv.
> > > >
> > > > če bi ti v življenju kdaj sekal in pripravljal drva, bi ti bilo kristalno jasno, da se tega ne počne zdaj.
> > > > novica
> > > >
> > > > pozicija: fdvjevc, ki uživa v fizičnem delu in ima drva že par mesecev prištimana ;-)
> > >
> > > joj, a na fdv-ju vas niti poeticne licence ne naucijo? ;)
> >
> > ne.
>
> ja potem ste pa res neuporabni :)

ma, glej, za polena razbijat, zlagat,... gnoj prevažat, štihat in podobna nezahtevna dela smo čisto ok. :)
novica
ja, povej ti to telim princeskam v clanku, ne meni. jaz to ze dobro vem:)
anon-164633 sporočil: 2.356
[Glavni forum] Tema: »Nimamo za burek - dobesedno!«
[#2294085] 16.12.13 13:22 · odgovor na: novica (#2294065)
Odgovori   +    10
[novica]
> [prec]
> > [novica]
> > > [prec]
> > > > [novica]
> > > > > [prec]
> > > > > dodana vrednost slovenskega javnega sektorja!
> > > > >
> > > > > zrakomeskalcem z raznih fdv-jev, ki jih "vsak, ki ima pet minut casa popljuva"(dodajam, da je vec kot dovolj ena minuta) sporocam, da je ravnokar pred vrati zima, naj izkoristijo sezono sekanja drv.
> > > >
> > > > če bi ti v življenju kdaj sekal in pripravljal drva, bi ti bilo kristalno jasno, da se tega ne počne zdaj.
> > > > novica
> > > >
> > > > pozicija: fdvjevc, ki uživa v fizičnem delu in ima drva že par mesecev prištimana ;-)
> > >
> > > joj, a na fdv-ju vas niti poeticne licence ne naucijo? ;)
> >
> > ne.
>
> ja potem ste pa res neuporabni :)

ma, glej, za polena razbijat, zlagat,... gnoj prevažat, štihat in podobna nezahtevna dela smo čisto ok. :)
novica
Ne tudi zato niste dobri. Že za gnoj prevažat moraš imeti izpit za traktor, pa če kaj crkne na trosilcu moraš sam popravit, pa nežne ročice tega ročnega dela ne bi zdržale, pa še razlogov kolikor hočeš. To so za vas iz FDV prezahtevna dela.

Strani: 1