Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[aktiven2]
Namesto, da samo pljuvate po omenjeni komisiji ( ne bom sodil ali si to zasluzi ali ne ) bodite konstruktivni in napisite vase predloge kako bi se v sloveniji resili korupcije.
Trenutno je v Sloveniji res največji problem korupcija,ne pa 10 miljardna luknja v bankah.Drugje jo namreč ni,ni je bilo niti v SFRJ

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2287237

Strani: 1

anon-315753 sporočil: 138
čas vnosa: 06.12.13 11:29
[sivi pinot barique]
> [aktiven2]
> Namesto, da samo pljuvate po omenjeni komisiji ( ne bom sodil ali si to zasluzi ali ne ) bodite konstruktivni in napisite vase predloge kako bi se v sloveniji resili korupcije.

Trenutno je v Sloveniji res največji problem korupcija,ne pa 10 miljardna luknja v bankah.Drugje jo namreč ni,ni je bilo niti v SFRJ
Vidim, klices nazaj po starih casih, da si zelis partijske knjizice drugace ne bi toliko omenjal sfrj... Ocitno povprecen forumas financ ne dojame mojega posta po razresevanju situacije za v prihodnost, da napisete na kaksen nacin razresiti govno v katerem smo se znasli... Ne raje mi delite minuse ker vas um predpostavlja da sem pristas korupcijske komisije partije in partizanov. Zal vas moram mocno razocarat. Edino kar sem sem pristat POSTENEGA zivljenja. Gladko se mi jebe za vase partizane partijce in domobrance. Zelim zivei v okolju kjer bi posteneje pridnost kreativnost ... Vrednota ne sramota. Zatorej sem vas poznal da izrazite svoje mnenje kako se izvleci iz tega govna in pokasiral minuse. Bravo. Tako ne bo napredka. Ocitno se bo potrebno selit :)

Strani: 1