Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-294564 sporočil: 819
Edini, ki je od teh dveh možakarjev ostal na funkciji je Janković in sicer kot župan, kjer ima dostop do davkoplačevalskega denarja. JJ za mene ni nobeni funkciji, saj je ostal le šef stranke. Zaradi mene lahko tu ostane za celo življenje, saj nima dostopa do davkoplačevalskega denarja. Mogoče Klemenčič misli, da bi moral odstopiti tudi kot vodja pevskega zbora in vodja kleklaric?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2287165

Strani: 1

anon-1006 sporočil: 1.881
[renault3]
Edini, ki je od teh dveh možakarjev ostal na funkciji je Janković in sicer kot župan, kjer ima dostop do davkoplačevalskega denarja. JJ za mene ni nobeni funkciji, saj je ostal le šef stranke. Zaradi mene lahko tu ostane za celo življenje, saj nima dostopa do davkoplačevalskega denarja. Mogoče Klemenčič misli, da bi moral odstopiti tudi kot vodja pevskega zbora in vodja kleklaric?
Kako da kot šef politične stranke nima dostopa do davkoplačevalskega denarja??? Pod njegovo komando poslanci SDS sodelujejo pri odločitvah, ki se tičejo davkoplačevalskega denarja. On osebno tudi plačo dobiva iz davkoplačevalskega denarja.

Kaj ti ni jasno?
anon-8630 sporočil: 61
[renault3]
JJ za mene ni nobeni funkciji, saj je ostal le šef stranke. Zaradi mene lahko tu ostane za celo življenje, saj nima dostopa do davkoplačevalskega denarja. Mogoče Klemenčič misli, da bi moral odstopiti tudi kot vodja pevskega zbora in vodja kleklaric?
A tud pri zboru in pri kleklaricah je JJ zraven ?
Kapo dol !

Strani: 1