Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-44367 sporočil: 64
Imamo še tretjo možnost: takojšnja ukinitev Korupcijske komisije in drugih paradržavnih inštitucij. Potem vzpostavitev pravne države z delitvijo oblasti na sodno, izvršno in zakonodajno, vse s polnimi pooblastili. Nobenih političnih milic in politkomisarjev. Sodstvo očistiti gnoja (vzpostavitev demokratičnih sodišč namesto boljševističnih). Večinski volilni sistem in z njim ukinitev volilnih prevar. In država bo funkcionirala kot druge evropske države.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2283062

Strani: 1

anon-202494 sporočil: 2.309
[piskr]
Imamo še tretjo možnost: takojšnja ukinitev Korupcijske komisije in drugih paradržavnih inštitucij. Potem vzpostavitev pravne države z delitvijo oblasti na sodno, izvršno in zakonodajno, vse s polnimi pooblastili. Nobenih političnih milic in politkomisarjev. Sodstvo očistiti gnoja (vzpostavitev demokratičnih sodišč namesto boljševističnih). Večinski volilni sistem in z njim ukinitev volilnih prevar. In država bo funkcionirala kot druge evropske države.
Dam ti popolnoma prav, to so tudi moje sanje, a moramo pogledati realnosti v oci in iz danasnje situacije izvleci najboljse, kar se da.

Danasnja situacija pa je taksna, da se teh sprememb ne da narediti na miren nacin, ampak bi bilo mozno le z prevratom, ker je vecina v Sloveniji z degeneriranimi mozgani in ker so se komunisticne sile zajedle v vse pore nase druzbe.

Iz tge razloga sem jaz tudi podprl Pahorja za predsednika, ker je bil med dvema kandidatoma manjse zlo.

Strinjam se, da bi Pahor sedaj lahko ukinil to komisijo, ce bi le hotel, zakaj pa tega ne naredi, pa je treba vprasati njega, jaz ne vem.

Strani: 1