Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
Prav zanimivo bi bilo, če bi se npr. Kučan odselil na Havaje.....skratka, da ga ne bi bilo več v SLO. Kako bi ubogi Janša funkcioniral, saj je za njega oz. njegov politični obstoj nujno potreben Kučan. Janša potrebuje nekega sovražnika, drugače ne more eksistirati v političnem prostoru. Enostavno ne more preživeti kot politik, če nima "zunanjega sovražnika".

Sicer pa je Janša smešen s tem svojem demoniziranjem Kučana in nekih komunistov, ki naj bi bili za vse krivi, saj je bil tudi sam dolga let član partije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2282930

Strani: 1

anon-163619 sporočil: 1.991
[bozo666]
Prav zanimivo bi bilo, če bi se npr. Kučan odselil na Havaje.....
Tiskovna napaka, se je ampak na Hvar, pa še to samo za 14 dni! In kaj se je zgodilo. Vsem v slo je pokazal nago belo rit, fuj fej nagravžno, kar pa njega ni bilo popolnoma nič sram!

Nauk gospod bozo666 alias bozoklovn: če bi imel denar za hvar, bognedaj za havaje,bi vam v slo pokazal še kaj drugega ne samo zadnjo plat.

p.s. naj mi štefka da tisto knjižico in geslo zraven, pa se boste rešili ne samo moji komentarjev, po moje gre lahko cel forum financ na dopust.

p.p.s. na žalost bo večina slovencev prepevala - netisto bandiera rossa ampak terrarossa - lahka zemljica za tiste, ki bodo še skupaj spravili dnar za spodoben pogreb, če bo sreča, pa ostane še za jupol za bohinjski spomenik

Strani: 1