Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-297611 sporočil: 1.622
Hauc ni samo eden izmed najboljših menedžerjev v Sloveniji, ampak je brez dvoma najboljši. Pravzaprav bi on moral biti predsednik vlade. Spraviti danes majhno banko iz greznice je zelo težko. Gradbeni sektor je ugasnil vsaj za 20 let, česa drugega, recimo tehnologije ali farmacije, pa ni na voljo niti v najskromnejši meri. Poleg tega je tako mikro kot makro okolje popolnoma neprmerno. Podjetja so prezadolžena in brezperspektivna, banke zgolj preževkujejo interne podatke, politika in "stroka" pa ostajata rigidni in se ne zavedata, kako zelo so se mednarodne finance v zadnjih 10 letih spremenile.

Rešitev za NKBM je samo v smeri HFT, ki bi ga kazalo locirati ali v Londonu ali v Frankfurtu. V Evropi zadeva še ni "in", vendar bo kmalu, saj v Moskvi in Šanghaju stvari že delujejo in se zato tudi Frankfurt se ne bo mogel dolgo upirati. Ko se enkrat še to zamudi, je zadeva končana v vsakem primeru in ne pomaga nobena dokapitalizacija več. Sanje o velikih poslih so namreč mimo, sedaj so na vrsti samo še hitri tick posli ali Batista-Castro fašizem-komunizem.

Enfrice.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2281843

Strani: 1

anon-250046 sporočil: 164
A si ti res tako nor ali pa te plačajo, da pišeš take traparije?Hauc da je najboljši manager. Morda si hotel napisati da je najdebeljši, pa se ti je zatipkalo?
bica123 sporočil: 172
...dragi moj, rešitev za nas vse je, da nekaj oprijemljivega ustvarimo in ne iščemo neke HFT, XYZ, BLABLA, variante nategovanja eden drugega....pa me tudi zanima, če boš omenjenega managerja vprašal kaj je to HFT, kako strokovno ti bo odgovoril? ajme meni....

Strani: 1