Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Res imamo izredno dobro kučanistično vlado, katero so izvolili (bolje rečeno vsilili) F21 in F571.

Naj mi nekdo pove, kaj je ta vlada do sedaj naredili razen dvigovenja davkov na davek in zadolževanje države še za nekaj naslednijh generacij. In kaj bi lahko pričakovali od take vlade, kjer je Alenka Bandiera samo izvršiteljica ukazov raznih patronov, ki so povezani z Murglami.

In ta Čufer si veliko upa, kar tako, tebi nič, meni nič, dodatno zadolži vsakega Slovenca za 750.- evrov, plus obresti. Mojega pooblastila ni imel, ne vem, kdo mu je dal pooblastilo. Mislim, da Slovenci ne!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2270606

Strani: 1

foore sporočil: 12.753
Zadnja sprememba: foore 16.11.2013 22:51
[Breiva]
Res imamo izredno dobro kučanistično vlado, katero so izvolili (bolje rečeno vsilili) F21 in F571.

Naj mi nekdo pove, kaj je ta vlada do sedaj naredili razen dvigovenja davkov na davek in zadolževanje države še za nekaj naslednijh generacij. In kaj bi lahko pričakovali od take vlade, kjer je Alenka Bandiera samo izvršiteljica ukazov raznih patronov, ki so povezani z Murglami.

In ta Čufer si veliko upa, kar tako, tebi nič, meni nič, dodatno zadolži vsakega Slovenca za 750.- evrov, plus obresti. Mojega pooblastila ni imel, ne vem, kdo mu je dal pooblastilo. Mislim, da Slovenci ne!
Tukaj je pa bistvo, kje je sodstvo, javni tožilec, Klemenčičeva komisija, da lahko dovoli takšno pufanje po tako veliki obrestni meri, če je vsem jasno znano, da daje EU sedaj precej nižjo obrestno mero.....

Tukaj bi moralo sodstvo odreagirati, posebno ko govori, kako je samostojno, drugače jim bo potrebno jasno povedati, da ker ni samostojno, ker odločajo drugi, da jih bo potrebno po hitrem postopku zamenjati...

Sam sem nad sodstvom zelo, zelo razočaran. Dve sodbi v sklepu-odločbi se nanašata na podjetje, ki sploh ne obstajata, sodstvo in tudi višje sodišče pa tega ne vidi in sploh ne razume, ker je za njih to samo napakica.....

Še v osnovni šoli učenec, če napačno napiše mora popraviti..

Tako ima človek občutek, da se z nami delajo norca, kot da bi bili v vrtcu, in še kako so pri svojih odločitvah oblastni, še več, obnašajo se, kot da so nad vsemi Bogovi......Ko jih opozoriš na napako, jim moraš plačati še stroške 350 EU...

Res imamo sodstvo, ki ga ne zaslužimo, še manj pa, da nam takšno sodstvo sodi...............

Strani: 1