Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Informbiro za janeze

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bozo666 sporočil: 3.026
[Glavni forum] Tema: Informbiro za Janeze
[#2270185] 15.11.13 14:00 · odgovor na: mimoidoci (#2270038)
Odgovori   +    4
Gospod mimoidoči , naj vam mimogrede povem,da nekatere omenjene v čnanku Nedeljskega dnevnika poznam še iz starih časov, to je iz SFRJ in nimam prav nobenega razloga, da bi dvomil v njihove izjave.

Z enim sem celo govoril pred pol leta in mi je na vprašanje, če je vse res.......glede njegovega intervjuja v Mladini pred leti.......potrdil, da je in da je še marsikaj drugega.......

No, naj vam povem, da se dajo na računalniku povečati črke in ni potrebno povečevalno steklo, če je zadeva digitalizirana.......so mi pokazali mlajši, ki so zrasli z raćinalnikom in torej ne rabim povečevalnega stekla, da bi prebral kake drobne tiske.

ZA DOJETI RESNICO IN PRAVICO, PA SPLOH NE POTREBUJEM OČI, MI JE DOVOLJ ZDRAV RAZUM IN OBILO ZGODOVINSKEGA SPOMINA NA TE AKTERJE, KO SO BILI ŠE MLADENIČI Z RDEČO ZVEZDO NA KAPI.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2270185

Strani: 1

anon-270175 sporočil: 476
[Glavni forum] Tema: Informbiro za Janeze
[#2270195] 15.11.13 14:07 · odgovor na: bozo666 (#2270185)
Odgovori   +    29
[bozo666]
Gospod mimoidoči , naj vam mimogrede povem,da nekatere omenjene v čnanku Nedeljskega dnevnika poznam še iz starih časov, to je iz SFRJ in nimam prav nobenega razloga, da bi dvomil v njihove izjave.

Z enim sem celo govoril pred pol leta in mi je na vprašanje, če je vse res.......glede njegovega intervjuja v Mladini pred leti.......potrdil, da je in da je še marsikaj drugega.......

No, naj vam povem, da se dajo na računalniku povečati črke in ni potrebno povečevalno steklo, če je zadeva digitalizirana.......so mi pokazali mlajši, ki so zrasli z raćinalnikom in torej ne rabim povečevalnega stekla, da bi prebral kake drobne tiske.

ZA DOJETI RESNICO IN PRAVICO, PA SPLOH NE POTREBUJEM OČI, MI JE DOVOLJ ZDRAV RAZUM IN OBILO ZGODOVINSKEGA SPOMINA NA TE AKTERJE, KO SO BILI ŠE MLADENIČI Z RDEČO ZVEZDO NA KAPI.

Ni problem kapa, to vedno lahko snameš. Problem je, če imaš zvezdo vtetovirano v čelo.
mimoidoci sporočil: 6.016
[Glavni forum] Tema: Informbiro za Janeze
[#2270308] 15.11.13 15:56 · odgovor na: bozo666 (#2270185)
Odgovori   +    27
[bozo666]
Gospod mimoidoči , naj vam mimogrede povem,da nekatere omenjene v čnanku Nedeljskega dnevnika poznam še iz starih časov, to je iz SFRJ in nimam prav nobenega razloga, da bi dvomil v njihove izjave.

Z enim sem celo govoril pred pol leta in mi je na vprašanje, če je vse res.......glede njegovega intervjuja v Mladini pred leti.......potrdil, da je in da je še marsikaj drugega.......

No, naj vam povem, da se dajo na računalniku povečati črke in ni potrebno povečevalno steklo, če je zadeva digitalizirana.......so mi pokazali mlajši, ki so zrasli z raćinalnikom in torej ne rabim povečevalnega stekla, da bi prebral kake drobne tiske.

ZA DOJETI RESNICO IN PRAVICO, PA SPLOH NE POTREBUJEM OČI, MI JE DOVOLJ ZDRAV RAZUM IN OBILO ZGODOVINSKEGA SPOMINA NA TE AKTERJE, KO SO BILI ŠE MLADENIČI Z RDEČO ZVEZDO NA KAPI.

Ti, a potem verjameš tudi v 12-letne kurirčke, ki so pred sovragom prežvečili pošto? Bogi starši. To so morali biti v skrbeh, kaj otroci jedo v partizanih. Poleg pošte seveda.

Strani: 1