Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-128631 sporočil: 2.624
[k24]
To podpisovanje je navaden blef. Pobudniki podpisovanja pa usraneti iz SLS, ki vladi na ta način pomagajo sprostiti napetost med ljudmi, da ne bi resnično prišlo do revolta in demonstracij.
VSi podpisniki, k iso podpisali se zavedaj najverjetneje te prevare. Vendar dejstvo je, da so podpisniki med levimi in desnimi.

V primeru sprejetja tega zakona bodo odleteli vsi po vrsti, saj gre za zakon, k ibo zlomil gospodarstvo po celi črti. Da ne govorimo ljudi, k iživijo od danes do jutri, ker pojutrišnjem že nimajo več za hrano.

ZAto se resnično sistem seseda na celi črti. Podpisniki so iz celotne Slovenije in vseh političnih opcij.

JAz sem vedno trdil, da je Grški padec v krizo bil pri plačah okrog 1000€. Pri nas pa je zlom pričakovati na točki plač na 550€. Torej če gledava skupaj je izhodišče zloma v Slvoeniji na izredno nevarni točki, ki je za nameček še problematična iz tega, ker ljudje nimajo zagonskih sredstev za razvoj.

Tako posledično pomeni, da ko ena generacija zamoči je ne spravijo na prvotno točko najmanj 3 generacije. KAr pomeni, da z tem lahko pričakujemo popolnio zlom in revščino, ki bo presegla že 45% delavcev, 100% brezposlenih, 65% upokojnecev in kot največja številka bo nastala med mladimi, ki se približuje 80%.

Samo če pogledava ideologijo Svetlika in PAHORJA vidimo, da reveži morajo vračati socialno pomoč.
Tukaj moraš še solgoročno računati, da so pogoreli ti otroci teh revežev že 40 let naprej. Torej smo že začeli zadolževati generacije za 40 let naprej. Kot pa sam dobro veš je vsakak socialna pomoč vračljiva in mislim da je tudi varstveni dodatek.

Torej ali lahko pri teh številkah računaš na razvoj in napredek. JAz mislim, da ne.

Prav tega se izredno dobro po mojem zavedajo vsi podpisniki.