Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

prerok sporočil: 3.248
[eheheh]
Glede na dosedanje izkušnje z Infonetom, bi bil pri veselju zelo previden. Bolj me zanima koliko denarja bodo zagonili preden bo stvar približno v redu delovala.Edino pozitivno dejstvo je,da so o tem sploh začeli razmišljati. Ko jim bo uspelo še poenotiti računalniški sistem v UKC Ljubljana, bo sreča popolna.
Informatiki v Infonetu niso nic slabsi, kot v kaksni drugi firmi, niso pa po mojih izkusnjah niti Nobelovi nagrajenci. ( So seveda izjemne firme, ki pazljivo izbirajo svoj kader in so v znanju nadpovprecne. ) UKC bi bil ze zdavnaj informacijsko spodobno urejen, ko bi UKC imel CIOta. Tako pa, kolikor mi spomni seze nazaj, in to ni tako malo let, UKC ni imel CIOta, ampak nekega Invertebrata, ki je podpisoval pogodbe, prevzemne zapisnike in fakture. To je nekaj kar zna Mujo brez sol, pa bistveno je cenejsi! Jasno pa je tudi, da nekega Verterbrata na tako mesto v UKCju be bodo nastavili - bi bilo treba delat, ne samo kasirat!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2265059

Strani: 1

eheheh sporočil: 612
[prerok]
> [eheheh]
> Glede na dosedanje izkušnje z Infonetom, bi bil pri veselju zelo previden. Bolj me zanima koliko denarja bodo zagonili preden bo stvar približno v redu delovala.Edino pozitivno dejstvo je,da so o tem sploh začeli razmišljati. Ko jim bo uspelo še poenotiti računalniški sistem v UKC Ljubljana, bo sreča popolna.

Informatiki v Infonetu niso nic slabsi, kot v kaksni drugi firmi, niso pa po mojih izkusnjah niti Nobelovi nagrajenci. ( So seveda izjemne firme, ki pazljivo izbirajo svoj kader in so v znanju nadpovprecne. ) UKC bi bil ze zdavnaj informacijsko spodobno urejen, ko bi UKC imel CIOta. Tako pa, kolikor mi spomni seze nazaj, in to ni tako malo let, UKC ni imel CIOta, ampak nekega Invertebrata, ki je podpisoval pogodbe, prevzemne zapisnike in fakture. To je nekaj kar zna Mujo brez sol, pa bistveno je cenejsi! Jasno pa je tudi, da nekega Verterbrata na tako mesto v UKCju be bodo nastavili - bi bilo treba delat, ne samo kasirat!
O kvaliteti informatikov v Infonetu ne vem čisto nič, verjetno so tam zaposleni tudi dobri. Tako kot v NLB za okenci lahko delajo tudi sposobni in prijazni ljudje. Veš, da ti niso glavna težava NLB. Problem Infoneta predstavljajo povezave med lastniki in naročniki, ki omogočajo prodajo vseh sort neuporabnih jajc za nespodobne vsote denarja.
Rad bi slišal mnenja uporabnikov potem, ko bo sistem deloval kako leto ali dve. Še bolj pa me zanimajo umazane podrobnosti pogodbe, ki jih bomo plačali in zanje nikoli izvedeli davkoplačevalci.

Strani: 1