Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-239836 sporočil: 996
Ni kaj dodati,eni pač hodijo v službo in ne vejo,za kaj prejemajo plačo.Očitno tam zaposleni tudi niso dorasli delovnim nalogam,ki so jim zaupane.Naj mi stručko,ki je napisal ta člen o žarnicah,pokaže kako se zamenjajo.Policaji se pa držijo zakonov kot pijanec plota,pa če je smiseln ali ne.Zopet so postavljeni v vlogo inkasantov.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2263514

Strani: 1

anon-317711 sporočil: 662
čas vnosa: 08.11.13 09:41
[crnogled]
Ni kaj dodati,eni pač hodijo v službo in ne vejo,za kaj prejemajo plačo.Očitno tam zaposleni tudi niso dorasli delovnim nalogam,ki so jim zaupane.Naj mi stručko,ki je napisal ta člen o žarnicah,pokaže kako se zamenjajo.Policaji se pa držijo zakonov kot pijanec plota,pa če je smiseln ali ne.Zopet so postavljeni v vlogo inkasantov.

no, glede policajev je pa tokrat tako, da enkrat za spremembo celo uporabljajo svoje možgane in ostrižejo samo tiste, kjer je zamenjava žarnice relativno enostavna: katrce, golfi itd. - to so tudi avti, kjer se to pogosto dogaja - ostale pa ne. presoja tega je povsem enostavna. odpre se hauba/prtljažnik in v parih sekundah je jasno, ali to lahko naredi povprečen smrtnik npr. policaj...policaj lahko stranki to celo demonstrira hehe in potem lahko z vso moralno pravico napiše kazen

moti pa me zapis v članku "da policaji predpis tolmačijo po svoje". ja hvala bogu da ga..končno enkrat malo zdrave pameti in zdej je pa to problem. nam zgleda res ni pomoči, nikoli ni prav...

ps. za moj avto so v manualu celo navodila za menjavo. upam, da policaji tega ne vejo :) brez navodil pa zgleda precej mišn imposibl

Strani: 1