Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je Senica laskal Lovšetu: Ti si car careva

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-101299 sporočil: 9.501
[Glavni forum] Tema: Senica Lovšetu: Ti si car careva
[#2236019] 04.10.13 10:14 · odgovor na: najobj (#2235990)
Odgovori   +    12
[najobj]
> [sivi pinot barique]
> Družbenopolitični delavci Borbe na zadatku....Filtrirajo,manipulirajo...Podatke jim priskrbi Žnablar Gadafi s Svete inkvizicije,režiser je pa Mali Gnus.

... pizda, zdaj pa sem jaz spet čisto zmeden ... čuj, kaj zdaj to pomeni, da je toti Senica v resnici naš oziroma vaš ali pa je naš oziroma vaš samo oni Lovše ? ...

P.S.: če mene kdo kaj vpraša, sta naša oziroma vaša oba ... ja, ampak mene noben nič ne vpraša, jebiga ...

Tovarš Stenica je vaš,sam zdej vam je odnucal in je truplo..in ga boste brcali in kazali raji,kak se vi strahotno borite proti kriminal korupciji...

PS:v naslednjih dneh pričakujem ponoven celostranski intervju s princeso Katarino,kjer bo senzacionalno obelodanila,da je zapustila Mirota in našla novo ljubezen.Mogoče Hrvatiča...

PS2:truplo je verjetno tudi Bratušca,pa tudi Zokln ,vsaj tako so ugotovili trije patologi včeraj v Slonu.Mogoče zdej pade žreb na Cvetko Selšek.

Čez par let pa verjetno šef podmladka PS Zoran Bosančić..

PS3: a un poslanc Bosnić je iz Maribora? Ma nije valjda...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2236019

Strani: 1

najobj sporočil: 31.925
[Glavni forum] Tema: Senica Lovšetu: Ti si car careva
[#2236192] 04.10.13 12:24 · odgovor na: anon-101299 (#2236019)
Odgovori   +    1
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [sivi pinot barique]
> > Družbenopolitični delavci Borbe na zadatku....Filtrirajo,manipulirajo...Podatke jim priskrbi Žnablar Gadafi s Svete inkvizicije,režiser je pa Mali Gnus.
> ... pizda, zdaj pa sem jaz spet čisto zmeden ... čuj, kaj zdaj to pomeni, da je toti Senica v resnici naš oziroma vaš ali pa je naš oziroma vaš samo oni Lovše ? ...
>
> P.S.: če mene kdo kaj vpraša, sta naša oziroma vaša oba ... ja, ampak mene noben nič ne vpraša, jebiga ...
Tovarš Stenica je vaš,sam zdej vam je odnucal in je truplo..in ga boste brcali in kazali raji,kak se vi strahotno borite proti kriminal korupciji...

PS:v naslednjih dneh pričakujem ponoven celostranski intervju s princeso Katarino,kjer bo senzacionalno obelodanila,da je zapustila Mirota in našla novo ljubezen.Mogoče Hrvatiča...

PS2:truplo je verjetno tudi Bratušca,pa tudi Zokln ,vsaj tako so ugotovili trije patologi včeraj v Slonu.Mogoče zdej pade žreb na Cvetko Selšek.

Čez par let pa verjetno šef podmladka PS Zoran Bosančić..

PS3: a un poslanc Bosnić je iz Maribora? Ma nije valjda...
... OK, pa naj bo po tvoje, če že mora ... alzo, toti Senica je v resnici vaš oziroma naš in oni Lovše je tudi vaš oziroma naš ... khmm, ali pa je glih obratno, ker moram priznat, da sem zdaj še bolj zmeden, kot sem bil prej ...
anon-154207 sporočil: 7.023
[Glavni forum] Tema: Senica Lovšetu: Ti si car careva
[#2236194] 04.10.13 12:26 · odgovor na: anon-101299 (#2236019)
Odgovori   +    6
[sivi pinot barique]
> [najobj]
> > [sivi pinot barique]
> >...
...
Čez par let pa verjetno šef podmladka PS Zoran Bosančić..

PS3: a un poslanc Bosnić je iz Maribora? Ma nije valjda...
Tale Bosančić je trenutno v okviru kučanove PS "predsednih prihodnosti Slovenije", kaj bo jutri ili sutra, se bo še pokazalo.

Takole čez palec bi rekel, da bi lahko bil iz Jesénica, ali pa, sa Vélenja.
Nemara celo iz Ljúbljane ;)

Strani: 1