Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184333 sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 03.10.2013 20:40
Čuferjevega optimizma ne deli predsednik SDS Janez Janša. Meni, da je Slovenija Evropi že pokazala, da ne zmore.

Alenka je Janši in Jankoviču pokazala da zmore. Oba je elegantno v štiklah postavila na stranski tir. Janša je že na poti v čuzo in zdaj samo še sitnari kot star dedec kar tudi je.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2235624

Strani: 1

anon-188181 sporočil: 310
[picikato]
Čuferjevega optimizma ne deli predsednik SDS Janez Janša. Meni, da je Slovenija Evropi že pokazala, da ne zmore.

Alenka je Janši in Jankoviču pokazala da zmore. Oba je elegantno v štiklah postavila na stranski tir. Janša je že na poti v čuzo in zdaj samo še sitnari kot star dedec kar tudi je.
No no no, ko mas doma Ursko, se ne spomnis na Alenko.
anon-161173 sporočil: 256
[picikato]
Čuferjevega optimizma ne deli predsednik SDS Janez Janša. Meni, da je Slovenija Evropi že pokazala, da ne zmore.

Alenka je Janši in Jankoviču pokazala da zmore. Oba je elegantno v štiklah postavila na stranski tir. Janša je že na poti v čuzo in zdaj samo še sitnari kot star dedec kar tudi je.
Mislim da bi moral vsak na forumu predočiti kje je zaposlen, starost in pa narejen test za droge...
Po tej izjavi in če verjameš vanjo si lahko samo
- zaposlen v JS (se pravi nimaš blage predstave kaj se dogaja v gospodarstvu trenutno),
-si v srednji šoli sin staršev ki delajo v javni upravi in imaš poleg hobijev masturbiranja še forumsko politično udejstvovanje ali pa si priviligirani upokojenec
-na trdih drogah

Mogoče celo vse troje gor... Tud do tebe kmal pride realnost...
anon-321114 sporočil: 94
čas vnosa: 04.10.13 08:18
S cim je pa pokazala da zmore? Z visjimi davki? S tem, da propada se tisto malo, kar je ostalo? Aja, saj res, propadanje podjetij je v slo. najvecji uspeh. Vec podjetij kot jih nek kao "menedzer" spravi v stecaj boljse reference ima.

Strani: 1