Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-126255 sporočil: 2.565
Ne laže pa samo ona. Mojca Šetinc Pašek je v Odmevih pravkar izjavila, da se vsota za investicije povečuje. V resnici so jih krepko zmanjšali, za ceste za 90% na slabih 8M €. Ceste nimajo volilnih pravic čeprav marsikatero življenje vzamejo. Kje je drugi tir? Ni ga ane, pa tako so pametovali. Stvari je potrebno vzeti v svoje roke, takoj, zdaj, preden se znajdemo na drugi strani ograje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2227659

Strani: 1

anon-154207 sporočil: 7.023
[Karaya]
Ne laže pa samo ona. Mojca Šetinc Pašek je v Odmevih pravkar izjavila, da se vsota za investicije povečuje. V resnici so jih krepko zmanjšali, za ceste za 90% na slabih 8M €. Ceste nimajo volilnih pravic čeprav marsikatero življenje vzamejo. Kje je drugi tir? Ni ga ane, pa tako so pametovali. Stvari je potrebno vzeti v svoje roke, takoj, zdaj, preden se znajdemo na drugi strani ograje.
Je le še enkrat potrdila njeno lojalnost in gorečo pripadnost falangi podrepniških pisunov, malikovalcev nekdanjih udbokomunističnih krvosesov, modernih udbofevdalcev.
Lustracija bo temeljita, z zamudnimi obrestmi!!
anon-195846 sporočil: 3.006
[Karaya]
Ne laže pa samo ona. Mojca Šetinc Pašek je v Odmevih pravkar izjavila, da se vsota za investicije povečuje. V resnici so jih krepko zmanjšali, za ceste za 90% na slabih 8M €. Ceste nimajo volilnih pravic čeprav marsikatero življenje vzamejo. Kje je drugi tir? Ni ga ane, pa tako so pametovali. Stvari je potrebno vzeti v svoje roke, takoj, zdaj, preden se znajdemo na drugi strani ograje.
Berem, da za zimsko cestno službo denarja v proračunu ne bo (vir: Delo).
????????????????
anon-262120 sporočil: 43
Smo se že znašli!!!

Strani: 1